Przedszkole dla potomka - w jaki sposób wybieracie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Przedszkole dla potomka - w jaki sposób wybieracie?

Postprzez T Rex » 16 Kwi 2018 09:57

Tak jak już ktoś napisał, warto jest się kierować opiniami na temat danej placówki. Ja miałem do czynienia z przedszkolem Harmonia z Krakowa, które okazało się naprawdę bardzo dobrym wyborem. Na http://www.przedszkoleharmonia.pl/ poczytać można na temat konkretnej oferty. Bardzo umiejętnie zajmują się nawet dziećmi, które cierpią na Autyzm, czy zespół Aspergera.

;)
T Rex
 
Posty: 48
Rejestracja: 19 Lip 2017 13:16

Re: Przedszkole dla potomka - w jaki sposób wybieracie?

Postprzez Dari90 » 15 Maj 2018 12:46

Jeżeli chcesz by Twoja pociecha miała dużą możliwość samorozwoju i frajdy to zdecyduj się na przedszkole Malinowe Skrzaty. Jest to przedszkole wsparte na systemie Montessori. Moja radość jest już tam 3 rok z rzędu i jestem naprawdę zadowolona. Umożliwiają wysokiej klasy opiekuńczość i wspaniałej kategorii pożywienie. Promuję przedszkole różanka.
Dari90
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Maj 2018 12:45

Re: Przedszkole dla potomka - w jaki sposób wybieracie?

Postprzez AnnaMaria90 » 12 Wrz 2018 15:54

Pamiętam, że razem z mężem bardzo długo zastanawialiśmy się czy zdecydować się na przedszkole publiczne czy prywatne. Ostatecznie wybralismy placówkę prywatną a konkretnie TeVizja w Gdańsku ( ulica Piekarnicza ). Dzieci mają zapewnioną bezpieczną i domową atmosferę , poznają otaczający nas świat. Zapoznają się z matematyką i mają także dużo zabaw na świeżym powietrzu. Córka chętnie bierze też udział w licznych zajęciach dodatkowych jak chociażby Kuchcikowo :)
AnnaMaria90
 
Posty: 41
Rejestracja: 10 Lip 2017 15:29

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości