Aranżacja wnętrz

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez Kenis » 26 Lis 2017 19:55

Bardzo ciekawe pomysły na aranżację różnych wnętrz znajdziesz tutajhttp://mo.design/ . Ja znalazłem ciekawy pomysł na aranżację łazienki, która wygląda naprawdę elegancko.
Kenis
 
Posty: 154
Rejestracja: 12 Sty 2017 19:00

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez maria76 » 27 Lis 2017 16:11

podbijam temat kominków ;) uważam że biokominek to super sprawa ponieważ jest bardzo uniwersalny i po prostu można go zamontować bez problem . razem z mężem też zamawialiśmy od tego producenta wiec rowniez polecam ! https://www.wkladykominkowe.net.pl/31-biokominki
maria76
 
Posty: 9
Rejestracja: 30 Paź 2017 13:24

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez fantom » 10 Sty 2018 18:17

Poszukując fajnych dodatków do mieszkania pomyślałam, ze warto było by postawić na kwiaty. Sa uniwersalnym dodatkiem. niestety nie każdy ma czas na dbanie o nie i podlewanie dlatego wiele osób z nich rezygnuje a szkoda. Dla nich dobrym rozwiązaniem były by sztuczne kwiaty, mi udało się znaleźć na sztuczne-rosliny.pl kilka fajnych dodatków do mojego mieszkania.
fantom
 
Posty: 161
Rejestracja: 21 Paź 2014 15:39

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez Małgorzata85 » 11 Lut 2018 17:27

Obecnie można dostac dużo ciekawych dekoracji. Ja zastanawiam się nad naklejkami na drzwi. Bardzo ciekawe wzory naklejek oferuje sklep Stikero https://stikero.pl/product-pol-1132-Nak ... -7244.html . Naklejki na drzwi montuje się łatwo, gdyż wykonana jest ze specjalnej foli pod która nie podchodzi powietrze. W kilka minut można odmienić nudne wnętrze.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez Kuba_Succes » 16 Kwi 2018 10:36

Aranżacja wnętrza to bardzo poważna sprawa. Chyba każdy z nas chciałby mieć bardzo ładny wystrój swojego mieszkania czy domu! :) Moim zdaniem bardzo ważnym elementem wystroju pomieszczenia są firany. Odpowiednio dobrana firanka może sprawić, że nasz pokój będzie wyglądał na większy, mniejszy, ogólnie tak jak chcemy. Ja zawsze firanki zamawiam na https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html. Mają tyle różnych wzorów, że każdy znajdzie coś dla siebie :)
Kuba_Succes
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 Kwi 2018 11:13

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez alutka » 23 Kwi 2018 08:18

Aranżacje wnętrz najlepsze w IKEA, albo przeglądam galerię obrazów w google ;)
alutka
 
Posty: 6
Rejestracja: 23 Kwi 2018 08:16

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez urzędnikja » 23 Kwi 2018 12:40

My najwiekszy problem mamy z łazienką. Jest mała, nieustawna z kominem na dokładkę. Chcemy kupić pralko-suszarkę Candy GVW 5107LWHC-S Mam nadzieję że dzięki niej będziemy mogli zapomnieć o sznurach, czy rozstawianej suszarce do prania. Moja siostra ma osobno pralkę osobno suszarke i też sobie chwali. No ale ona ma piękną łazienkę w kwadracie.
urzędnikja
 
Posty: 551
Rejestracja: 22 Paź 2017 13:28

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez Anegdota » 20 Maj 2018 20:32

A co macie na oknach? Firany? Zaslony? Zaluzje? Czy moze kolorowe rolety ?? Na co stawiacie w swoich mieszkaniach? Ja musze przyznac, ze podobaja mi sie najbardziej rolety wewnętrzne - moze dlatego, ze istnieje ich wiele kolorow czy wzorow? Moze dlatego, ze sa najprostsze w montazu (sama zakladalam u siebie) czy w utrzymaniu w czystosci? Zaslony - to dla mnie przezytek. Zaluzje? relikt przeszlosci. Firanki? kurza sie i brudza niemilosiernie. Wiec pozostaja tylko i wylacznie rolety.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez atsowal » 20 Maj 2018 22:37

W sumie ich stronka prezentuje się całkiem nieźle!
atsowal
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 Maj 2018 22:36

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez Ferry » 21 Maj 2018 09:05

Moim zdaniem warto poszukać kogoś wśród znajomych czyli z polecenia.


_______________________
Dobra i tania polisa na życie z rankingubezpieczennazycie.pl oraz najlepsza Polisa na życie dla emeryta - którą ofertę wybrać?
Ferry
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Kwi 2018 17:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości