Kontener magazynowy.

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kontener magazynowy.

Postprzez mpiryjczyk » 15 Kwi 2018 20:39

wiosenna13 napisał:Jeżeli chcecie postawic halę magazynową to mogę wam polecić firmę która może wykonac obicie z blachy. Podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań. Mój brat korzystał z ich usług aby dobudowac hali aby przechowywać puste kontenery.

Ja uważam, że lepiej powierzyć komuś kompleksową realizację, tak żeby zajął się tym od A do Z. Moją halę wybudowała firma https://commercecon.pl/ :-) całą współpracę wspominam mega miło, bo zajęli się zarówno projektem, jak i wyborem materiałów, czy nadzorem budowy. Gdy odebrałem halę, mogłem od razu do niej wejść i rozpocząć pracę.
mpiryjczyk

Postprzez BratŁani » 25 Lip 2018 10:58

Dla mnie interesującym rozwiązaniem są garaże blaszane, które mogą mieć wszelakie zastosowanie: od standardowego miejsca na samochód po składowanie wszelakich rzeczy. Zakupiłem takiego blaszaka od Stalgar i nie żałuję swojej decyzji - dobrze wykonany i zaprojektowany - powinien posłużyć mi przez lata.
BratŁani

Miejscowość: Kraków

Postprzez Tymoteusz1 » 05 Wrz 2018 06:05

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką decyzję podejmiecie, bo wybór jest naprawdę duży. Ja bym postawił raczej na takie rozwiązania jak chociażby oferowane przez Maritom garaże blaszane. Są na tyle korzystne cenowo, że możecie śmiało wykorzystać je jako kontener magazynowy. Ja bym raczej poszedł właśnie w tym kierunku, więc sami zobaczcie, jak one wyglądają.
Tymoteusz1

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość