Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez wieslaw-lesniak-76 » 13 Kwi 2018 12:42

Czołem!

Drodzy forumowicze, aktualnie poszukujemy do naszej kolekcji porcelany okazów, których jeszcze nie posiadamy - zależy mi szczególnie na tutejszej produkcji (lokalny patriotyzm). Czy porcelana polska to towar, jaki według was warto nabyć online czy jednak stacjonarnie? Jeżeli posiadacie pewne sprawdzone strony lub sklepy stacjonarne podzielcie się nimi!

Pozdrawiam
wieslaw-lesniak-76
 
Posty: 115
Rejestracja: 26 Sty 2018 08:04

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez fangros » 23 Paź 2018 14:24

A widziałaś porcelanę w tym sklepie https://cookandhome.pl/ ? Można kupić i komplety jak również na szt. Więc jesli któryś element się stłucze, to można dokupić bez problemu. Moja siostra kupowała w tym sklepie zastawę stołową na prezent, i widziałam ją , jest mega śliczna. I jak ładnie zapakowali, by w trakcie przesyłki sie nie potłukła.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez cookie » 23 Paź 2018 16:31

Czasem dobre zestawy można kupić w sklepach z antykami.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez naseri » 23 Paź 2018 22:23

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
naseri
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 Paź 2018 22:21

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez adik356 » 24 Paź 2018 17:20

fangros napisał:I jak ładnie zapakowali, by w trakcie przesyłki sie nie potłukła.

Ja takie kruche elementy nadaję wyłącznie kurierem. Zazwyczaj korzystam przy tym z brokera kurierskiego Sendit. Korzystając z niego mam pewność, że przesyłka dotrze cała i w niedługim czasie (można ją śledzić przy pomocy specjalnie wygenerowanego numeru), a przy tym nie zapłacę za nią fortuny.
adik356
 
Posty: 722
Rejestracja: 14 Cze 2014 17:18

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez Paula883 » 07 Maj 2019 15:51

Ja po remoncie kuchni wszystko wymieniałam co było stare i brzydkie. Postanowiłam, że zakupię nowy serwis obiadowy oraz filiżanki chodzież i powiem Wam, że nie żałuję tej decyzji bo są przepiękne i prezentują się bardzo elegancko na stole. Polecam sobie poglądać te produkty.
Paula883
 
Posty: 65
Rejestracja: 02 Lip 2018 20:30

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez anabella » 07 Maj 2019 16:09

Od zawsze bardzo podobała mi się taka oryginalna porcelana. Równie chętnie co autor postu, zaopatrzyłabym się w nią.
anabella
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 Maj 2019 16:08
Miejscowość: Nysa

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez draco » 13 Sty 2020 04:21

Oczywiście, że warto inwestować w polskich producentów. Nie tylko dlatego, żeby wspierać naszych. Polska porcelana jest jakościowo bardzo dobra, a wzornictwu dorównuje włoskim firmom. Moja żona wybrała zestaw obiadowy Lubiana https://www.indelo.pl/porcelana-lubiana-cat-44 i jesteśmy z niej zadowoleni. Serwis idealnie sprawdza się przy większych spotkaniach rodzinnych, jak i obiadach w mniejszym gronie.
draco
 
Posty: 53
Rejestracja: 25 Maj 2019 04:50

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez Antagonista » 21 Lut 2020 09:47

Jeśli chodzi o porcelanę to piękną można kupić w sklepie pieknowdomu.pl - mają swoje autorskie zestawy porcelany ja kupiłam fajny zestaw jednokolorowy filiżanek i talerzyków marki Altom Design
Antagonista
 
Posty: 39
Rejestracja: 19 Sty 2020 13:27

Re: Rodzima porcelana - gdzie dostać przez internet?

Postprzez FilipS » 20 Sty 2021 09:51

No ja piękna i dobrze wykonana porcelana to koniecznie sprawdźcie ofertę przygotowaną przez Hurtownia Porcelany u których udało nam się znaleźć piękny zestaw Lubiana Boss w kolorze morskim - https://hurtowniaporcelany.pl/porcelana ... dla-6-osob pięknie wykonana, trwała i też idealna dla większej rodzinki. Warto sprawdzić, tym bardziej że można jeszcze złapać naprawdę przystępne promocje. Pozdrawiam ciepło!
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości