Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Postprzez dikor » 09 Kwi 2018 12:36

Witajcie :) Czy ktoś z Was miał już okazję współpracować z tą firmą ? Szukam opinii ich obecnych klientów :) Niebawem moja firma powiększy się o dobrych kilkunastu pracowników i sam nie dam rady już prowadzić księgowości i dbać o rozwój firmy. Z góry dziękuje :)
dikor
 
Posty: 30
Rejestracja: 03 Wrz 2017 17:26

Re: Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Postprzez AnnaMaria90 » 30 Kwi 2018 14:39

Nazwa firmy obiła mi się o uszy ale sama nigdy nie korzystałam z ich usług. Z tego co pamiętam to czytałam wiele pozytywnych opinii. Najlepiej popytać wśród znajomych dla mnie to zawsze najbardziej wiarygodne żródło informacji :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Postprzez emma » 07 Maj 2018 16:39

Korzystam z ich usług od jakiś 3 lat i śmiało polecam. Bardzo konkretnie i profesjonalnie zajmują się prowadzeniem pełnej księgowości. Mają duże doświadczenie w branży a i ceny usług są bardzo przystępne. Jak jesteś z okolic Gliwic czy Sosnowca to na pewno warto skorzystać :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Postprzez dikor » 08 Maj 2018 12:25

ok dziękuje Wam za wszystkie odpowiedzi :) W sumie potwierdziło się wszystko to co słyszałem i czytałem na ich temat wczesniej :) Zadzwonię do nich niedługo i mam nadzieję, że od czerwca uda się rozpocząć współpracę :)
dikor
 
Posty: 30
Rejestracja: 03 Wrz 2017 17:26

Re: Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Postprzez emma » 17 Maj 2018 17:08

ok dawaj znać jak coś załatwisz :) Moja kuzynka wybiera się do nich niebawem na kurs księgowości bo okazuje sie, że takie też organizują. Fajnie, że dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem z młoszymi kolegami po fachu :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek

Postprzez kulim » 28 Maj 2018 13:52

ja też znam tą firmę i szczerze polecam. Na początku naszej współpracy pomagali mi zakładać firmę w zasadzie od podstaw - wypełniali dokumenty, zgłosili mnie do ZUS-u, pomogli wybrać najbardziej optymalną formę opodatkowania. Teraz zajmują się też księgowością mojej firmy. Rzetelna i godna zaufania firma :)
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości