Szambo betonowe czy plastikowe

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez Tymoteusz1 » 04 Kwi 2018 11:15

Jaki zbiornik według Was korzystniej jest kupić- plastikowy czy betonowy?
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 22:04, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez monikabert90 » 04 Kwi 2018 18:21

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest postawić na szambo betonowe - takie zbiorniki są dużo bardziej trwałe i wytrzymałe, a poza tym bardziej ekologiczne niż szamba z tworzyw sztucznych, Ciekawą ofertę zbiorników betonowych na szambo masz również na stronie www.szambabetonowe-info.pl, zobacz sobie w wolnej chwili, bo naprawdę warto - najniższe ceny w kraju, 6 lat gwarancji, nowoczesna linia produkcyjna oraz tani i szybki transport łączony - wszystko to masz zapewnione w tej firmie ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez polka » 05 Kwi 2018 07:46

zdecydowanie betonowe
polka
 
Posty: 1072
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez Małgorzata85 » 05 Cze 2018 18:28

Szambo betonowe - to jasna sprawa. Ale takze trzeba patrzec na to, jaka firma je wyprodukowala czy montuje. Sa firmy, ktore nie posiadaja wymaganych certyfikatow ISO czy PZH. Dlatego warto przed zakupem to takze sprawdzic. Firma Betonex np posiada - spojrzcie: http://betonex.com.pl/certyfikaty/ - to znaczy, ze mozna im smialo zaufac, jesli chodzi o kupno od nich szamba betonowego.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez Emkaolka0 » 14 Lip 2018 16:42

Wybór według mnie jest oczywisty. Jeżeli jeszcze nie wiecie to zajrzyjcie na stronę https://zamow-szambo.pl/dlaczego-warto- ... -betonowe/ gdzie dokładnie opisują na jakie szambo najlepiej postawić. Według mnie też szambo plastikowe nie jest chyba najlepszym wyjściem. Materiał nie jest najbardziej trwały i może z biegiem lat nastąpić jakieś przesunięcie, albo po prostu uszkodzenie szamba.
Emkaolka0
 
Posty: 84
Rejestracja: 29 Paź 2017 10:00

Re: Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez Kindzia0034 » 16 Lis 2018 19:54

Według mnie na pewno lepiej jest wybrać szambo betonowe (www.szambabetonowe-producent.com.pl). Przede wszystkim dlatego, że jest najbardziej trwałe. Do takiego zbiornika są mocowane specjalne zbrojenia, które dodatkowo go wzmacniają przed naciskiem. Gwarancja jest udzielana na kilka lat, więc w razie jakiegoś wypadku ekipa naprawi to co się stało. Z pewnością beton znacznie bardziej wytrzymałym i trwałym materiałem niż plastik.
Kindzia0034
 
Posty: 67
Rejestracja: 30 Lis 2017 19:20

Re: Szambo betonowe czy plastikowe

Postprzez saki89 » 20 Lis 2018 22:32

Betonowe chyba są zawsze najbardziej polecane. Ciężko mi doradzić coś konkretnego, ale może poszukaj i popytaj wśród profesjonalistów takich, jak firma www.szamba-betonowe-zbiorniki.com.pl Na pewno pomogą Ci wybrać szambo odpowiednie dla Twojego gospodarstwa. Możesz też na ten temat poczytać sobie w sieci, ale wydaje mi się, że standardowe, betonowe szambo będzie jak najbardziej odpowiednie.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron