Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Postprzez kirke » 16 Sty 2018 22:24

Słyszałam że pizzeria na rynku na przeciwko okulisty jest całkiem niezła :)
kirke
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Sty 2018 22:22

Re: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Postprzez datim » 31 Mar 2018 11:33

Był taki jeden bar mleczny, jak przypomnę sobie nazwę to napisze. Jedzenie mają super
datim
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Mar 2018 11:32

Re: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Postprzez swiezy » 31 Mar 2018 15:11

Na prawdę dużo jest takich lokali i miejsc. Nie ciężko znaleźć coś fajnego.
w chwili przyjścia na świat człowiek staje wobec skomplikowanej gry planszowej, do której nie dołączono opisu.
swiezy
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 Mar 2018 21:51

Re: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Postprzez exile » 13 Kwi 2018 13:43

W Krakowie masz mnóstwo takich miejsc. Ja osobiście jak szukam czegoś nowego to zwykle wybieram przez Pizza Portal, o tyle wygodne, że gdzie byś nie był to możesz poszukać, ostatnio tak szukałem jedzenie z dostawą poznań i właśnie pizza portal mnie uratowało :-)
exile
 
Posty: 70
Rejestracja: 05 Cze 2017 11:52

Re: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Postprzez fangros » 24 Maj 2018 15:18

exile napisał:W Krakowie masz mnóstwo takich miejsc. Ja osobiście jak szukam czegoś nowego to zwykle wybieram przez Pizza Portal, o tyle wygodne, że gdzie byś nie był to możesz poszukać, ostatnio tak szukałem jedzenie z dostawą poznań i właśnie pizza portal mnie uratowało :-)


O tak pizza to ciekawe rozwiązanie i chyba każdy lubi ją zjeść. Zresztą wszędzie jest pełno pizzerii także z tym nie ma problemu. Ale ja na szczęście mam swoja ulubioną pizzerię i jakoś nie lubię zamawiać w innych. Tym bardziej że w tej pizzerii http://szczecin.pizzerianocna.pl/#strefy można zamówić nawet w nocy, już nie raz zamawiałam i zawsze przed czasem dostarczali i była goraca.
fangros
 
Posty: 282
Rejestracja: 01 Wrz 2017 13:23

Re: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Postprzez monikabert90 » 11 Lip 2018 16:39

A lubisz pączki? Jeśli tak, to koniecznie wpadnij do Starej Pączkarni. Jest to wyjątkowe miejsce ulokowane w pobliżu Wawelu, a dokładniej na Stradomskiej 18. W ofercie mają tradycyjne pączki, które dzięki temu, że są smażone według starej receptury, są naprawdę przepyszne. Różnią się one od tych pączków, które znasz pewnie ze zwyczajnych cukierni. Mają różnorodne nadzienia - owocowe, kokosowe, czekoladowe inne. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a prawdziwe łasuchy na pewno na jednym pączku nie poprzestaną ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron