Co aktualnie czytacie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez olabirus » 02 Mar 2018 08:44

Ja aktualnie czytam Mroczną wieżę Kinga
olabirus
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Mar 2018 08:43

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez igregor » 08 Mar 2018 13:24

Legulas napisał:Też ostatnio czytam poradniki. Głównie Agnieszki Maciąg, uwielbiam je.


Poradniki na które nie trzeba poświęcać dużo czasu, to też lubię czytać, nawet w pracy :) Dodatkowo interesują mnie ciekawostki o świecie, które wyszukuje na portalach, przykładowo ze strony podpowiadamy.pl dowiemy się dlaczego tundra jest obszarem bezleśnym. Takie krótkie przypomnienie wiadomości ze szkoły :) To czytanie wcale nie nudzi.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez kitti32 » 12 Mar 2018 09:04

Miałam okazję czytać Kroniki Saltamontes i też polecam. Świetna książka. Do przeczytania na szybko, bo bardzo łatwo "wchodzi". Napisana nieskomplikowanym językiem, a jednak opisuje tematy, które mogą wydawać się skomplikowane - miłość, przyjaźń, poświęcenie. Ja chętnie sięgnę po kolejny tom jak tylko się pojawi.
kitti32
 
Posty: 398
Rejestracja: 08 Gru 2016 12:07

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez lasnark » 13 Mar 2018 09:22

Katulanie niestety nie mam zbyt dużo czasu na czytanie....
lasnark
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 Mar 2018 09:21

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez Truskkawska » 14 Mar 2018 19:44

kitti32 napisał:Miałam okazję czytać Kroniki Saltamontes i też polecam. Świetna książka. Do przeczytania na szybko, bo bardzo łatwo "wchodzi". Napisana nieskomplikowanym językiem, a jednak opisuje tematy, które mogą wydawać się skomplikowane - miłość, przyjaźń, poświęcenie. Ja chętnie sięgnę po kolejny tom jak tylko się pojawi.


Zgadzam się. Ja dwa tomy przeczytałam przez weekend. Strony tak lecą, że się obejrzysz i już 1/3 książki przeczytana :) Po prostu wciąga ;) Niedługa ma być premiera 3 tomu. Orientujesz się może kiedy dokładnie? Bo już sie nie mogę doczekac...
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez kitti32 » 15 Mar 2018 09:22

Niestety dokładnej daty nie znam. Znalazłam tylko info, że już wkrótce. I jeszcze, że trzeci tom ma być najdłuższy - co osobiście bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że to będzie zwieńczenie i dotychczas nierozwiązane wątki się wyjaśnią.
kitti32
 
Posty: 398
Rejestracja: 08 Gru 2016 12:07

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez wiosenna13 » 27 Mar 2018 19:54

A co sądzicie o blogach ? Mnie osobiście bardzo się podobają a zwłaszcza ten http://www.arbuziaki.pl/ Z tego co wiem to wiele osób się nim zachwyca, bo jest bardzo ciekawy . I te artykuły są wielką inspiracją. do tego jest pisany w prosty sposób i przyjemnie się go czyta.
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez Anegdota » 30 Mar 2018 15:52

Jezeli nie macie zbyt duzo czasu na czytanie, albo dopiero jestescie przed etapem czytania ksiazek (wiadomo jak to jest - w szkolach jest to przykry przymus, potem czlowiek nie czyta i dopiero za 'kilka' lat sie dojrzewa do czytania ksiazek) - to moge polecic Wam portal z opowiadaniami: https://www.granice.pl/opowiadania - opowiadania sa oczywiscie dostepne za darmo. Posegregowane, z roznymi filtrami - jest w czym wybierac i jest latwo znalezc te, ktore nam podpasuja.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez magda906 » 28 Kwi 2018 17:43

Mam newsa, Kroniki Saltamontes część trzecia już w poniedziałek, na http://www.kronikisaltamontes.pl/ można zamawiać. ja niecierpliwie czekałam i w weekend majowy na bank przeczytam ostatnia część. Monika Marin zaskoczy? Jak myślicie?
magda906
 
Posty: 526
Rejestracja: 19 Kwi 2014 08:04

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez ignacyy91 » 08 Maj 2018 09:41

Zwykłych powieści raczej nie czytam, preferują raczej poezję, czy książki publicystyczne. Czasem czytam też biografie, z ostatnich "Witaj, laleczko" - to książka dość cyniczna, ale napisana z polotem, także się bardzo dobrze. Choć jest to autobiografia, to nie brak w niej fikcyjnych wydarzeń.
ignacyy91
 
Posty: 202
Rejestracja: 28 Wrz 2015 13:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości