Nauka języka w gimnazjum

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Nauka języka w gimnazjum

Postprzez leonidas » 17 Sty 2015 19:30

Cześć. Moje dziecko zaczyna się teraz uczyć języka rosyjskiego w szkole. /zdaje się że będzie korzystać z tych ksiażek http://www.wsip.pl/oferta/cykle/gimnazj ... tkujacych/ Zastanawiam się jednak czy to jest dobry pomysł? (ten język rosyjski) Jak uważacie? Ja sam się uczyłem tego języka i nie wiem czy mi się to do czegoś przydało, raczej niekoniecznie. Może lepiej jednak zainwestować czas inaczej? Nie wiem jak to wygląda dokładnie w gimnazjum, czy można zmienić/przepisać się na coś innego? Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem, aż do dzisiaj. A może jednak się mylę i to jest dobra "inwestycja" na przyszłość? W sumie nie wiadomo co będzie za te 10 - 15 lat. Może zechcielibyście się wypowiedzieć w tej sprawie? Nie wiem czy moje intuicje są słuszne, nie wiem tez jak wygląda nauka języków w gimnazjum (samodzielnie się je wybiera?)
leonidas
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 Sty 2015 19:07

Re: Nauka języka w gimnazjum

Postprzez ggrreegg » 22 Lut 2018 18:28

Mi się wydaje, że tak czy siak należy inwestować w różnego rodzaju kursy... Całkiem fajny jest moim zdaniem ta nauka języka rosyjskiego :) Warto się temu bliżej przyjrzeć :)
Kult pieniądza niech uprawiają bogaci, bo im się to bardziej trochę opłaci
ggrreegg
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 Lut 2018 13:24

Re: Nauka języka w gimnazjum

Postprzez Iware » 18 Mar 2018 22:42

Wydaje mi się, że w takim wieku podczas nauki języka warto wspomagać sie jakimiś pomocami naukowymi i kursami. Jest tego sporo w internecie, chociażby tutaj https://edusklep.pl więc nie powinno być problemu ze znalezieniem, a na prawdę mogą one podwyższyć poziom nauki dziecka i pomóc mu zdobyć nową, niezbędną wiedzę
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 17 gości

cron