Księgowość online - warto?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez e-Doradca » 01 Lut 2018 16:09

Jeśli nie prowadzi się jakiejś wielkiej firmy - to jak najbardziej. Przede wszystkim z ekonomicznego punktu widzenia.
e-Doradca
 
Posty: 73
Rejestracja: 17 Gru 2017 13:33

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez kamilskr » 01 Lut 2018 21:19

Jasne, że tak. To bardzo wygodne rozwiązanie, które gorąco polecam, patrząc na własne doświadczenie w tym temacie. Postrzegam to jako bardzo dobry pomysł na obsługę rachunkową. Osobiście skorzystałem z usług ifirma.pl. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.
kamilskr
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Paź 2017 15:36

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez Tadeusz » 15 Lut 2018 15:51

Jeśli masz czas na skanowanie wszystkich faktur i pilnowanie tego to ok, ja wolę szybko zawieźć wszystkie dokumenty do biuro rachunkowe Warszawa
Tadeusz
 
Posty: 25
Rejestracja: 15 Lut 2018 15:48

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez jurka76 » 01 Mar 2018 20:20

Osobiście uwazam ze warto. Przede wszystkim zaoszczędzasz sporo czasu- nie stoisz w korkach i nie musisz myśleć "na kiedy" umówiłeś się z księgową. Poza tym korzystając choćby z https://wfirma.pl/ masz niewielkie miesięczne opłaty, znacznie mniejsze niz koszta jakie miesięcznie generuje księgowa. No i najwazniejsze: masz wszystko w jednym miejscu, pod ręką i w dowolnej chwili mozesz wystawić zaległą fakturę, czy wysłać plik JPK który od stycznia 2018 jest obowiązkowy dla VATowców
jurka76
 
Posty: 77
Rejestracja: 04 Paź 2017 15:35

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez farlas » 02 Mar 2018 00:00

Wydaje mi się, że lepiej korzystać ze stacjonarnego biura
farlas
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 Mar 2018 23:59

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez melba » 06 Mar 2018 15:28

Ja bym była ostrożna. Wszystko zalezy od ilości dokumentów do rozliczenia.
melba
 
Posty: 13
Rejestracja: 06 Mar 2018 15:22

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez marzenainka » 07 Mar 2018 09:05

Jest to dobre rozwiązanie dla kogoś kto prowadzi firmę online. Księgowość online to także mniejsze koszty.
marzenainka
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Mar 2018 09:03

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez Aga_szaga » 08 Mar 2018 10:30

Moim zdaniem nie ma idealnego rozwiązania, jeśli chodzi o księgowość, ale usługi online są zawsze tańsze i uzupełnione o dodatkową wiedzę. Poza tym w sieci jest masa stron typu http://www.i-malaksiegowosc.pl/ z których można czerpać wiedzę. Takie zestawienie wystarczy przedsiębiorcy, który rozlicza każdego miesiąca kilka faktur i podstawowe deklaracje.
Aga_szaga
 
Posty: 187
Rejestracja: 21 Cze 2015 16:22

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez mpiryjczyk » 08 Mar 2018 18:28

Oczywiście! Jeszcze lepiej będzie, jeśli księgowością zajmiesz się samodzielnie! Jeśli będziesz przy tym korzystać z oprogramowania od http://wfirma.pl/ nie powinna sprawić nam większych problemów... Swoją drogą, istnieje możliwość jej bezpłatnego wypróbowania.
mpiryjczyk
 
Posty: 1597
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Księgowość online - warto?

Postprzez Tommy Polley » 13 Mar 2018 13:29

Oczywiście tu wszystko zależy od indywidualnych potrzeb - stacjonarne biura rachunkowe też mają nie raz w usługach wirtualne biuro i asystentkę.
Wiem, że na pewno taką usługę ma M&M Księgi Rachunkowe - biuro rachunkowe Warszawa bo sam korzystam.
Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości obsługi księgowej to są naprawdę godni polecenia.
Zajrzyj na ich stronę, skontaktuj się z nimi, porozmawiaj, może od razu umów na darmowe konsultacje i sam się przekonaj.
Tommy Polley
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 Mar 2018 13:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości