rocznica ślubu

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

rocznica ślubu

Postprzez krysia897 » 21 Gru 2017 18:28

Dzień dobry wszystkim,
mój Mąż wykupił dla Nas voucher na koncert oraz na kolację w Styczniu z okazji Naszej Rocznicy Śluby. Jestem bardzo szczęśliwa, że wymyślił coś takiego, i, że pamiętał o tak ważnym dniu. Na codzień nie mam czasu zadbać o siebie, ponieważ mam na głowie dzieci, dom , sprzątanie oraz pracę. Chciałabym więc na to wydarzenie przygotować sie czyli iść do kosmetyczki, fryzjera i założyć nową sukienkę oraz szpilki aby zaskoczyć Męża. Jeśli chodzi o fryzjera i kosmetyczkę to mam już umówionych, natomiast mam problem z sukienką oraz ze szpilkami, moja sis zaproponowała, że pozyczy mi klasyczną małą czarną i chyba zdecyduję się na to jednak butów na pewno nie będę pożyczać chciałabym sama kupić sobie jakieś extra. :D Na stronie https://www.primamoda.com.pl/buty-damsk ... rizzi.html spodobały mi się takie czerwone :D nigdy wcześniej nie nosiłam takich butów, ponieważ nie miałam wystarczająco pewności siebie jednak teraz juz chyba dojrzałam do nich :P A Wy co sądzicie czy Mój Mąż będzie zadowolony? :) I co Waszym zdaniem ja mogłabym mu kupić ?:)
krysia897
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 Gru 2017 18:13

Re: rocznica ślubu

Postprzez safira40337 » 22 Gru 2017 17:26

Polecam jakiś fajny wyjazd na Karaiby czy coś takiego a nie jakieś nudne do pożygu kolacje :P.
safira40337
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Gru 2017 14:23

Re: rocznica ślubu

Postprzez Piloki21 » 22 Gru 2017 22:36

Nie każdego stać na taki wyjazd.
Piloki21
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Gru 2017 22:27

Re: rocznica ślubu

Postprzez ameba » 11 Sty 2018 10:21

Może warto zorganizować jakiś wyjazd? Na przykład weekend we dwoje w spa. Taką propozycję ma w ofercie Hotel Dębowa Góra: http://hoteldebowagora.pl/. To piękne miejsce - w okolicy mnóstwo przestrzeni, jezioro, lasy. Idealne miejsce na romantyczne spacery.
ameba
 
Posty: 1097
Rejestracja: 26 Maj 2016 16:18

Re: rocznica ślubu

Postprzez Anakin » 11 Sty 2018 13:32

W Polsce na szczęście nie brakuje pięknych miejsc, w których miło spędzić można czas. ;)
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: rocznica ślubu

Postprzez onykson89 » 12 Lut 2018 15:50

Taka data to bardzo wazna okazja. Dlatego też należy starannie dobrać prezent. Myślę, że jednym z ciekawszych pomysłów jest zamówienie portretu waszej dwójki. Jest to dużo lepsza pamiątka niż fotografia. Również może służyć jako bardzo fajny element dekoracyjny. Na stronie http://malarstwo-rysunek.pl/ mozecie właśnie takie rzeczy zamówić ręcznie rysowane ;)
onykson89
 
Posty: 70
Rejestracja: 23 Gru 2017 20:42

Re: rocznica ślubu

Postprzez Dreaming » 20 Lut 2018 20:30

My staramy się od początku jednak z dystansem podchodzić do takich dni... może faktycznie mało w nas romantyzmu, a może zwyczajnie uważamy że jednak miłościa trzeba się dzielić każdego dnia! Na ostatnio rocznicę sami zamawialismy sobie prezenty ;p Ja wreszcie dostałam ukochaną kieckę na sylwka - przynajmniej miałam w czym iść ;p A Marcin fajkę drewnianą z całym ekwipunkiem z bletki.com o czym słyszałam od mscy ;p Jak spełniać marzenia to takie, które są "prawdziwe"
Dreaming
 
Posty: 107
Rejestracja: 10 Lut 2018 00:09

Re: rocznica ślubu

Postprzez yoannaa » 28 Mar 2018 16:52

Mój mąż dostał ostatnio ode mnie torbę :) Potrzebuje do pracy, a ta, którą miał nie była już w dobrym stanie, więc w końcu kupiłam coś porządnego tutaj ;) Super trafiłam, bo cena na prawdę świetna jak na rzeczy tak dobrej jakości.
yoannaa
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 Mar 2018 14:17

Re: rocznica ślubu

Postprzez coco » 10 Wrz 2018 10:42

Wydaje mi się, że całkiem dobrym pomysłem na prezent dla męża może być bielizna erotyczna. Oczywiście mam na myśli damską bieliznę, w którą Ty się ubierzesz dla niego Uśmiech Jestem pewna, że będzie zachwycony takim prezentem.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

Re: rocznica ślubu

Postprzez furela » 10 Wrz 2018 11:58

Na pewno mąż będzie bardzo zadowolony :)
furela
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 Wrz 2018 11:46

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości