Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez jan111 » 28 Lis 2017 09:02

Witam, Rozwód nie byl łatwym czasem mojego życia, wiele nieprzespanych, przepłakanych nocy i jeszcze więcej nerwów związanych z rozwodem i podziałem majątku. Bez pomocy detektywa http://www.detektywpromesa.pl/ pewnie do teraz walczyłbym o swoje. Polecam Usługi Pana Dawida, jestem bardo zadowolona z tego co udało się zrobić.
jan111
 
Posty: 46
Rejestracja: 20 Mar 2017 10:53

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez koliber » 02 Sty 2018 09:59

Sprawy opieki na dziećmi czy ustalania alimentów często budzą najwięcej nerwów. Warto, by współmałżonkowie porozumieli się w tej dziedzinie i zrobili wszystko dla dobra dzieci. Mogę zasugerowac kontakt z dobrym adwokatem w dziedzinie rozwodów: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ - to kancelaria działająca na terenie Gdyni i całego Trójmiasta. Godnie reprezentują w sądzie i są skuteczni.
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez spartan » 02 Sty 2018 10:00

Wspołczuję Ci, że musisz przechodzić przez dramat rozwodu, bo czasami nei sposób załatwić tę kwestię polubownie :/ Wtedy musisz koniecznie wspomóc się fachową porada prawnika. Koniecznie skontakuj się z kancelarią Kancelaria Buzuk – Popielarska, a mecenasi pomogą Ci w sprawie Twojego rozwodu – fachowo poprowadzą sprawę, dokonają podziału majątku, zajmą się kwestiami związanymi z alimentami czy przyznaniem opieki nad dziećmi. To jedni z lepszych prawników specjalizujących się w rozwodach, więc polecam.
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez PolkAwBiznesie » 02 Sty 2018 21:50

Ja też sądzę, że bez odpowiedniej pomocy prawniczej nie ma sensu walczyć w sądzie. Właśnie moja znajoma jest w tracie rozwodu i słyszałam od niej wiele dobrego o mecenasie Budrewiczu. Podobno lata doświadczenia sprawiły, że zachowuje on spokój w sądzie, ale też jest osobą kompetentną. Myślę, że jeśli komuś zależy na wywalczeniu tego czego pragnie, to warto rozważyć zatrudnienie dobrego adwokata.
PolkAwBiznesie
 
Posty: 27
Rejestracja: 01 Sty 2018 19:47

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez magda906 » 11 Lut 2018 21:23

W Trójmieście tego typu sprawy prowadzi Kancelaria Cejrowski , możesz doczytać tez w ich publikacjach jak przebiega postępowanie czy od czego zależy wysokość alimentów, jak uregulować sprawy związane z władza rodzicielską czy ustalić kontakty z dzieckiem.
magda906
 
Posty: 526
Rejestracja: 19 Kwi 2014 08:04

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez adameerr » 26 Lut 2018 17:54

W tej kwestii warto udać się to sprawdzonej kancelarii. z tego co wiem to tego typu sprawami zajmuje się kancelaria radcy prawnego Artur Maziarz http://kancelariaprawna-rzeszow.com/, możecie liczyć na fachowe wsparcie oraz pełną anonimowość. Pełną ofertę oraz dane kontaktowe znajdziecie na podanej przeze mnie stronie.
adameerr
 
Posty: 255
Rejestracja: 03 Gru 2013 13:16

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez Anastazja » 27 Lip 2018 11:31

Współczuję wszystkim kobietom, które muszą stawić czoło rozwodowi i walce o alimenty. O tym jak trudna i pełna nieprzyjemności jest to droga przekonała się moja siostra, która długo nie mogła uporać się z dojściem do porozumienia z byłym mężem. Na szczęście trafiła na Kancelarię Radcy Prawnego H&Z, która specjalizuje się w przeprowadzaniu spraw rozwodowych oraz spraw o alimenty we Wrocławiu. Dzięki profesjonalnej pomocy udało jej się rozwieść i otrzymać alimenty w interesującej ją wysokości. Na stronie http://kancelariahawrylak.pl/alimenty/ dostępne są szczegóły usług kancelarii z zakresu prawa rodzinnego. W imieniu swoim i siostry polecam. ;)
Anastazja
 
Posty: 29
Rejestracja: 27 Lip 2018 11:01

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez alwador » 23 Sie 2018 12:16

Może radca prawny słupsk, wam pomoże? Tutaj macie namiary http://kancelariazs.pl/ na porządną kancelarię. Uważam, że zawsze warto walczyć, niezależnie od tego jaki będzie finał. Chociaż czasami warto wynająć najlepszego specjalistę w dziedzinie prawa, tylko tak uda nam się wygrać, to co sobie założyliśmy i to co nam się należy.
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez Violonczela » 22 Sty 2019 10:44

Muszę przyznać, że ja też korzystałam z pomocy detektywa. Chciałam się dowiedzieć, czy mój były mąż dobrze opiekuje się dziećmi wtedy kiedy jest jego kolej. Teraz wiem, że sprawa pójdzie do sądu i odbiorę mu prawa do opieki nad nimi.
Violonczela
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Sty 2019 10:42
Miejscowość: Częstochowa

Re: Rozwód a prawo do dzieci i alimenty.

Postprzez pieknyolek » 21 Lut 2019 13:26

Warto wynająć prywatnego detektywa, który znajdzie jakieś ciekawe rzeczy, które postawią drugą stronę w gorszym świetle.
pieknyolek
 
Posty: 162
Rejestracja: 05 Lut 2019 14:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości