Jaki hosting dla e-sklepu?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez Finaz » 26 Sty 2018 13:30

Od siebie polecam przejrzeć ofertę Zenbox, czy też Linuxpl. Wiele razy słyszałem, że są to renomowane usługi.
Finaz
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Sty 2018 13:28

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez Parleto » 28 Sty 2018 00:44

bardzo wazny jest tutaj szybki internet. Taki można dostać od upc i to za przyzwoitą cenę w pakiecie https://www.upc.pl/internet/ z modemem. Instalacja od zlotowki takze warto :)
Parleto
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 Gru 2017 22:53

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez mpiryjczyk » 28 Sty 2018 16:55

Z tego co się orientuję, na pewno hosting oferuje swoim klientom KOBA. Może warto byłoby skorzystać z jej oferty? Tak się składa, że koba opinie ma bardzo dobre (można się o tym przekonać, przechodząc na profil firmy na OPINEO).
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez Malami » 30 Sty 2018 10:30

Doskonałym rozwiązaniem będzie hosting w www.netbomb.pl - ciekawe pakiety hostingowe, serwery w Polsce, darmowe certyfikaty SSL od Let's Encrypt dla każdego klienta. To idealne rozwiązanie na potrzeby sklepu internetowego.
Malami
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Sie 2017 20:11

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez paku » 21 Lut 2018 16:16

Hekko jest niezawodnym serwerem, działam na nim od dawna.
Zero problemów, stabilność, niezawodność.
Ale oczywiście serwer wymaga zwracania uwagi na kluczowe kwestie.
Jestem u nich długo, wiem że tam nie ma na co narzekać.
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez emma » 08 Mar 2018 18:03

Jeśli sklep internetowy to tylko serwer vps. Jest zdecydowanie najmocniejszy a przez to zapewni sprawne działanie każdej platformy sklepowej. Fajną ofertę proponuje firma https://domeny.pl/serwery-vps.html. Przykładowo najbardziej popularny pakiet GOLD to dysk 80 GB czy 6 GB pamięci RAM. Miesięczna opłata to niespełna 55 zł miesięcznie, przy umowie na rok dostaje się 2 miesiące gratis.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez czarownica » 06 Kwi 2018 13:19

E-sklep na pewno powinien zostac postawiony na stabilnej platformie internetowej. W takim przypadku potrzebujemy juz raczej VPSa - musi byc bowiem dostepny caly czas oraz zapewniac duza przepustowosc. Jesli nie ogarniacie tego od strony technicznej, to w firmie Statnet mozna zamowic usluge zwana maganed vps - http://www.statnet.pl/hosting - w skrocie - administratorzy zajmuja sie utrzymaniem hostingu za nas. Proste i bezpieczne rozwiazanie i zarazem - nie tak drogie, bowiem najtansza opcja to juz 79zl/miesiac.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez Iware » 05 Maj 2018 08:28

Ktoś wcześniej wspomniał o Hekko i mogę wam powiedzieć, że to na prawdę dobry wybór. Hosting jest stabilny i osobiście nie pamiętam większych przerw w działaniu strony. W razie czego jednak support na prawdę staje na wysokości zadania i działa bardzo sprawnie!
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez ignacyy91 » 12 Maj 2018 16:22

Serwer VPS będzie chyba najsensowniejszym wyborem, jest odpowiednio wydajny i dość stabilny, a przy tym nie kosztuje wiele. Sprawdźcie sobie Cloud VPS od Aruba https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx - ma świetne parametry i można go łatwo i szybko aktywować, na plus także niska cena (sensowne opcje są już od ok. 20 zł za miesiąc).
ignacyy91
 
Posty: 202
Rejestracja: 28 Wrz 2015 13:01

Re: Jaki hosting dla e-sklepu?

Postprzez mpiryjczyk » 25 Cze 2018 19:33

Jeśli nie wiesz, wyboru jakiego serwera dokonać, skorzystaj z pomocy informatyka. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, powinieneś skorzystać z usług informatycznych we Wrocławiu. Jestem pewny, że pracownicy firmy, która je oferuje będą potrafili Ci pomóc!
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości