Zabawa karnawałowa

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Zabawa karnawałowa

Postprzez kaja546 » 19 Sty 2018 13:50

Witajcie, za tydzień wybieram się z moim chłopakiem na zabawę karnawałową razem z naszymi znajomymi z pracy.Bardzo się oboje cieszymy, kupiłam sobie piękną sukienkę i bardzo mnie "korci ", aby kupić sobie zamiast rajstop wzorzyste pończochy.Do tej pory nigdy nie nosiłam pończoch, a bardzo mi się podobają.Zależy mi aby były oczywiście czarne i dobrej jakości.Przeglądając różne strony internetowe i zdecydowałam się na Gattę https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/ponczo ... wzorzyste/
Mam jednak problem z wyborem wzoru pończoch. Bardzo podobają mi się klasyczne pończochy kabaretki i pomału skłaniam się ku temu wzorowi.Sukienkę mam prostą tak jak pisałam wcześniej w kolorze czerwonym więc myślę,że będą bardzo pasowały.Co myślicie o moim wyborze czy wybrać kabaretki czy jednak bardziej gładkie pończochy?Będzie mi miło jeśli mi doradzicie.Widzę,że mnóstwo ludzi korzysta z tego typu sugestii i podpowiedzi więc pomyślałam,że też skorzystam.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
kaja546
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Sty 2018 13:32

Re: Zabawa karnawałowa

Postprzez domowniczek » 19 Sty 2018 17:24

hmm no mi się te nie podobają
domowniczek
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 Sty 2018 15:04

Re: Zabawa karnawałowa

Postprzez igregor » 21 Sty 2018 15:56

Takie kupowałem na prezent i podobały się :)
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości