Biżuteria na studniówkę

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Biżuteria na studniówkę

Postprzez martyna8530 » 15 Sty 2018 21:29

Cześć, wybieram się na studniówkę mam już super kreację i piękne buty.Brakuje mi jeszcze biżuterii myślę o delikatnym naszyjniku.Szukałam w internecie i jakoś nic nie przypadło mi do gustu dopiero mój chłopak podesłał mi pewną stronę internetową.Poprosił mnie abym sobie wybrała naszyjnik z proponowanej przez niego strony internetowej https://touspolska.pl/bizuteria/naszyjniki
Jestem zachwycona , ponieważ oferta naszyjników jest jak najbardziej w moim stylu.Zależy mi właśnie na czymś delikatnym i subtelnym ale i szykownym.Sukienkę mam czarną długą z odkrytymi ramionami.Mam teraz spory "orzech do zgryzienia", ponieważ nie mogę się zdecydować, który naszyjnik sobie wybrać ? Prawie każdy jest piękny. Mój chłopak stanowczo mówi,że mam wybrać go sobie sama i że będzie to prezent od niego na naszą pierwszą rocznicę związku.
Pomysł bardzo mi się spodobał.Liczę,że doradzicie mi, który naszyjnik wybrać jestem bardzo niezdecydowaną osobą :) Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i sugestie.Pozdrawiam.
martyna8530
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 Sty 2018 21:12

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości