Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Postprzez koliber » 02 Gru 2017 13:50

Jeśli chodzi o kwestię żywienia swojego pupila, to ja bardzo pilnuję diety mojego psa. Ma tendencję do tycia, więc żywienie go resztkami ze stołu odpada. Kupię mu suchą karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-4 ... -5-kg.html , bo według mnie ma najlepszy skład i multum cennych składników dla zwierzęcia np. dodatek kwasów tłuszczowych EPA-DHA i opatentowanego kompleksu współdziałających przeciwutleniaczy, wpływających na ochronę komórek przed działaniem wolnych rodników. A Wy jaki pokarm dla swojego czworonoga wybieracie? Jakaś konkretna marka?
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Postprzez burn » 06 Gru 2017 20:45

Najważniejsze to czytać skład, żeby nie kupić byle jakiej.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Postprzez Madzka » 07 Gru 2017 12:25

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Niestety, ale nie będę w stanie pomóc...
W tym, że się na kogoś nie wygląda, nie ma nic złego. To znaczy, że człowiek nie wtłoczył się jeszcze w żadne ramy
Madzka
 
Posty: 5
Rejestracja: 30 Lis 2017 21:21

Re: Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Postprzez ssabina » 20 Gru 2017 20:14

A podajecie psiakom coś oprócz karmy? jakieś dodatki? U nas często psina dostaje na przykład takie smakołyki od vetexpert PlaqueOff Dental Bites - one są o tyle fajne ze też zapobiegają się gromadzeniu kamienia nazębnego a jednoczęsnie usuwają nieprzyjemny zapach z pyska
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Postprzez mars » 11 Sty 2018 14:35

Większość markowych karm, czyli nie tych dostępnych w marketach, jest podobnej jakości wiec wybór opiera się tak naprawdę na upodobaniach naszego psa. Ja najczęściej kupuję royala bo jest popularny i łatwo dostępny wszędzie a moje psy chętnie go jedzą jako podstawową karmę - ona stanowi 60-70% ich wyżywienia. Oprócz tego dostają od czasu do czasu karmę z puszki (tu już nic specjalnego, czasami coś taniego kupię w markecie) średniej jakości, bo to ma być tylko urozmaicenie dla nich, a nie podstawa wyżywienia. I czasami jakieś surowe mięso, jakieś naturalne gryzaki itp. Oprócz royal canin od czasu do czasu zamówię jakąś inną dobrą karmę z https://benkoda.pl/Karmy-dla-psow-c599 - tu jest duży wybór wyselekcjonowanych markowych dobrej jakości karm i im mieszam dla urozmaicenia smaku.
Na karmie nie można oszczędzać bo wiem, że jak będą psy dobrze odżywione to nie będą chorowały.
mars
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 Sie 2016 11:30

Re: Jaką suchą karmę dla psa zakupić?

Postprzez Vivoldo22 » 11 Sty 2018 16:50

Ja mojemu pupilowi w ogóle nie podaje do jedzenia suchej karmy.
Vivoldo22
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Sty 2018 16:38


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości