Karmnik dla ptaków

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Karmnik dla ptaków

Postprzez magdalena8500 » 11 Sty 2018 13:43

Witam Kochani, oprócz tego ,że prowadzę własną firmę jestem przede wszystkim mamą dwuletniej Agatki.Moja córcia jest na etapie buntu dwulatki jednak ostatnio zrobiła się troszkę mniej uparta :)
Córcia bardzo chce karmić ptaszki mój mąż stwierdził, że oprócz tego,że karmimy kaczki jak jedziemy do Babci koniecznie musimy kupić jej drewniany karmnik dla ptaków najlepiej wykładany słomą.
Będzie mogła wychodzić na balkon i wspólnie będziemy karmić ptaki.
Agatka dość słabo mówi więc zadania tego typu będą świetnie rozwijały ją intelektualnie.Znalazłam w internecie sklep gdzie mają spory wybór karmników dla ptaków https://www.sklepogrodniczy.pl/karmnik- ... 49-brapta/
Oboje z mężem stwierdziliśmy, że ten jest najładniejszy :) Mam pytanie czy wiecie może jaką przesyłkę wybrać aby była najtańsza i najkorzystniejsza?Będę ogromnie wdzięczna za informację.Do tej pory praktycznie wszystko kupowałam w sklepach stacjonarnych więc jestem słabo zorientowana.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
magdalena8500
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Sty 2018 13:26

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron