Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez Mirkoz » 27 Lis 2017 18:54

U nas impreza firmowa została zorganizowana w Krakowie - w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym EXPO. Wielofunkcyjny charakter tego miejsca sprzyja organizacji szerokiej gamy różnego rodzaju eventów. Znajdują się tu np. sale bankietowe, koncertowe, czy też powierzchnie ekspozycyjne kraków . Ogólnie byłem pod wielkim wrażeniem z przygotowanej przez firmę imprezy. Całość stała na na prawdę wysokim poziomie. Pomieszczenia są duże i z łatwością pomieściły wszystkich uczestników imprezy.
Mirkoz
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 Lis 2017 16:32

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez czarownica » 11 Gru 2017 19:29

Ja po raz kolejny mam w planach wybrać się do Warszawy. Bywam tam raz na jakiś czas i zawsze jestem pod wrażeniem. Często podróżuję z dzieciakami, więc całkiem często zdarza się nam odwiedzić tor Kartingowy Narodowy, który znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. To jeden z niewielu otwartych torów, gwarantujących tak doskonałą zabawę. Tutaj macie więcej informacji: http://kartingowynarodowy.pl/
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez mars » 15 Gru 2017 12:17

Ale to ma być w tych samych dniach szkolenie i impreza? W sumie niegłupi pomysł :) Trochę trudniej to pogodzić na jednej sali, bo do szkolenia trzeba trochę innych warunków i wystroju niż do eventu rozrywkowego. W takim wypadku najlepiej skontaktować się z ludźmi, którzy takie rzeczy organizują np znana http://www.whatevent.pl myślę, że mają wystarczające doświadczenie by być w stanie te dwa wydarzenia pogodzić. Uczestniczyłem w gali, którą przygotowywała ta firma i byłem zadowolony, wszystko na swoim miejscu i czasie, nie było wpadek.
mars
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 Sie 2016 11:30

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez Nieslawny355 » 15 Gru 2017 17:54

Zdecydowanie zaczął bym od przejrzenia jakiś miejsc z opiniami na ten temat, dzięki temu nie masz tylko suchej wiedzy ale jeszcze taką popartą doświadczeniem :P.
Nieslawny355
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Gru 2017 10:23

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez zuzia.gola » 27 Gru 2017 13:09

Spokojnie można zaplanować czas wolny po takim szkoleniu czy konferencji. Choćby w Trójmieście, gdzie trudno o nudę. Zerknijcie na http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejsk ... ulturalne/ - takie kulturalne wydarzenia pozwolą ciut zapomnieć o ciągłym biegu, zintegrować się załodze i miło spędzić czas, inaczej niż zwykle
zuzia.gola
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 Lip 2014 16:42

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez rowia » 28 Gru 2017 18:28

Może gdzieś nad jeziorem? Imprezy nad wodą są najlepsze. Ale miejsc do wyboru jest naprawdę dużo. Firma x-action organizuje wyjazdy integracyjne we Wrocławiu i nie tylko. Warto do nich się zwrócić z tym pytaniem
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez Marynak66 » 23 Sty 2018 23:02

Wydaje mi się, że na takim przyjęciu dobrym pomysłem byłoby aby pojawiły się również jakieś hostessy, które będą zabawiały gości. Na pewno w zatrudnieniu ich może pomóc jakaś dobra i sprawdzona Agencja fordanserek i własnie w tym kierunku szedł bym podczas organizacji tego typu przyjęcia!
Marynak66
 
Posty: 53
Rejestracja: 29 Mar 2017 11:15

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez mpiryjczyk » 26 Lut 2018 19:30

Jeśli mowa o szkoleniu, to uważam, że jego organizację powierzyć się powinno profesjonalnej firmie. Tą, bez wątpienia jest https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia- ... sprzedazy/ (firma, w swojej ofercie posiada szkolenia dla pracowników z każdego szczebla).
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez visnia » 16 Mar 2018 15:04

Wiem, że wiele firm takie szkolenia i imprezy organizuje we Wrocławiu. Znam też panią, która wykonuje jedyne w swoim rodzaju cateringi. Uwierzcie mi, ze nigdzie nie jedliście jeszcze tak pysznego jedzenia. Mowa tutaj o Pani Izabeli Płóciennik. Warto się z nią skontakować nieco wcześniej, aby dogadać wszystkie szczegóły http://izabelaplociennik.pl/kontakt/. Uważam, że jest to zdecydowanie najlepszy wybór.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Szkolenie i impreza firmowa - gdzie?

Postprzez Parleto » 12 Kwi 2018 21:57

Ktoś już wspomniał wcześniej w wątku o gokartach i wydaje mi się ,że to całkiem spoko pomysł na taką integrację. Ja kiedyś dużo jeździłem gokartami i muszę przyznać ,że tor gokartowy to dobra zabawa. Ekipa Dsspeed organizuje między innymi spotkania firmowe więc będą wiedzieć co i jak. Grunt to nauka/integracja przez dobrą zabawę :) Można też spróbować pobić rekordy czasowe na ich torach wyscigowych, mistrz moze byc tylko jeden :D
Parleto
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 Gru 2017 22:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości