Własne mieszkanie - deweloper

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez igregor » 31 Paź 2017 12:08

szofia napisał:@up - na pewno :) Dlatego też bardzo chcę zakupić takie mieszkanie w tym roku.
Dlatego też tutaj zapytam... Interesuje mnie sprzedaż mieszkań we wrocławiu, konkretnie rynek pierwotny. Chciałbym się tutaj wprowadzić. Polecano mi Lokum Victoria od Lokum Deweloper, z tego co widziałem na stronie, mają także więcej propozycji w tym mieście. Która według Was jest najbardziej godna uwagi pod względem lokalizacji, osiedla i budynków?


Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w artykule o deweloperach z Wrocławia http://celnie.pl/deweloperzy-mieszkaniowi-we-wroclawiu. Naturalnie zapoznasz się tez z ich ofertami zakupowymi.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez sepo20 » 31 Paź 2017 13:58

Siostra kupowała w ubiegłym roku mieszkanie na Saskiej. Deweloper: Ronson. Zadowolona, mieszkania odebrała w terminie, nie miała problemów w żadnej kwestii. Jak chcesz możesz zajrzeć tutaj : mieszkania do kupienia wrocław dość niezłą ofertę mają i co najważniejsze pewny deweloper !
sepo20
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 Lip 2017 11:00

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez blue » 30 Lis 2017 20:48

Jeśli w Trójmieście i okolicach to dobre opinie ma deweloper DS Development.
Jedna z jego inwestycji to apartamenty mechelinki z widokiem na Zatokę Pucką z dobrym dojazdem do Gdyni.
W każdym z budynków są tylko cztery mieszkania z niezależnym wejściem.
blue
 
Posty: 45
Rejestracja: 06 Lut 2013 17:56

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez dikor » 10 Gru 2017 17:11

A czy zwracacie uwagę na zagospodarowanie przestrzenią wspólną osiedla, szukając mieszkania? Dla mnie to bardzo ważna kwestia. Dużym plusem są rozwiązania takie jak wygodne ławki oraz funkcjonalne stojaki na rowery czy kosze na śmieci. Stylowy, wysokiej jakości asortyment posiada producent małej architektury Komserwis. Co myślicie o tych ławkach - http://www.komserwis.pl/pl/produkty/lawki-i-stoly.html?
dikor
 
Posty: 30
Rejestracja: 03 Wrz 2017 17:26

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Marlena Bik » 22 Gru 2017 17:53

Mieszkanie od dewelopera to bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim ma się pewność, co do jakości wykonania bloku i samego mieszkania. Wybierając mieszkanie warto postawić na firmę z doświadczeniem. Ja wybrałam mieszkanie od firmy Layetana. To właśnie oni wykoanli inwestycję https://www.mozaikamokotow.pl/ na warszawskim Mokotowie. W ofercie sa mieszkania od 25 mkw do 150 mkw, z ogrodami, tarasami/loggiami. Dla mieszkańców przygotowano miejsca parkingowe w pobliżu mieszkań a całe osiedle zaprojektowane jest w nowoczesnym stylu.
Marlena Bik
 
Posty: 40
Rejestracja: 22 Gru 2017 17:48

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Małgorzata85 » 07 Sty 2018 20:55

To prawda, że warto kupić lokal od dewelopera. Ja zastanawiam się nad bezczynszowym domem w ramach programu MDM oferowanym przez firmę Aras http://aras.com.pl/ . Osiedle znajduje się na teresnie zielonego Wawra, w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Domy posiadają pomieszczenia o funkcjonalny rozkładzie, garaż oraz ogródek.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez kasiapol » 08 Sty 2018 01:27

Nigdy nie dałabym się wcisnąć do jakiegoś małego mieszkania na blokach gdzie jest się zależnym od widzimisie sąsiada :(
kasiapol
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 Sty 2018 01:26

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez fastka » 19 Sty 2018 13:36

Ja jestem przyzwyczajona do bloków i nie wyobrażam sobie mieszkania w domu gdzie wszystko musisz zrobić sama, tu o ogrzewanie, wodę, odśnieżanie nie czy gaz nie muszę się martwić no i nie da się ukryć że zamiast domu możesz kupić sobie dwa mieszkania np na osiedlu Nowy Targówek, ceny domów są dość wysokie
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez rowia » 06 Lut 2018 22:54

Ja tak samo jestem wygodnicka i z tych samych powodów zdecydowałam w Warszawie kupić mieszkanie, a nie domek. Jeśli coś się stanie z instalacją czy czymkolwiek to tę sprawę załatwia administracja budynku a nie ja ^^ Oczywiście do takich sytuacji rzadko dochodzi, bo mam mieszkanie w stosunkowo nowym budownictwie w Wilanowie co zawdzięczam mojemu agentowi nieruchomości Eugeniuszowi Jaworskiemu. Ja nie umiałam takiego znaleźć, w tych portalach ogłoszeniowych to w ogóle ciężko się odnaleźć. Naprawdę przez biuro to jest duża wygoda. Pod tym nr telefonu 603 195 624 możecie skontaktować się z biurem Jaworskiego, jest genialnym agentem
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: Własne mieszkanie - deweloper

Postprzez Parleto » 12 Lut 2018 00:38

Ja jednak wolę mieszkanie, bo przynajmniej czuję ,że jestem na swoim. nawet ostatnio przeglądałam ofertę tego dewelopera http://www.koninko.com.pl/deweloper/ Te domy szeregowe są przesliczne i widać ,że przemyślanie zaprojektowane. Z chęcią zamieszkałabym w takim domu szeregowym
Parleto
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 Gru 2017 22:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości