Transport w firmie

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Transport w firmie

Postprzez Tymoteusz1 » 04 Gru 2017 13:10

Zgadzam się, wybór odpowiedniej firmy przewozowej to jedna z tych ważnych decyzji, które mogą decydować o kondycji finansowej firmy. Ja korzystam ze strony furgonetka.pl, bo wiem, że w ten sposób zawsze mogę liczyć na najlepszą ofertę. W ten sposób już od dłuższego czasu zamawiam kuriera i zawsze na tym wychodzę dobre. Też się przekonajcie, jak to działa.
Tymoteusz1

Postprzez crepereie » 07 Gru 2017 04:37

Ale jeśli sami mamy firmę transportową, albo chociaż flotę pojazdów, które sporo jeżdżą, to warto zainwestować w monitoring GPS, który nie tylko zlokalizuje samochód, ale też wytyczy odpowiednie trasy czy pozwoli na oszczędności na paliwie. Same bonusy!
crepereie

Postprzez kulim » 07 Gru 2017 17:30

Monitoring GPS to podstawa ale warto też zainwestować w dobrej jakości ewidencję pojazdów służbowych, która sprawdzi się w każdej firmie posiadającej flotę. Ostatnio sam rozglądałem się za czymś sprawdzonym i tak trafiłem do firmy http://www.satisgps.com/satis-gps/ewidencja-pojazdow/. Czy ktoś z Was miał już okazję z nimi współpracować ?
kulim

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości