Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez kaszako » 01 Lis 2017 16:58

według mnie meble na wymiar są lepsze, gdyż wytrzymają na pewno dłużej i można je dopasować pod siebie
kaszako
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 Lis 2017 16:51

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez blue » 30 Lis 2017 20:38

Jeśli kuchnia jest ustawna to nie ma sensu większego kupować mebli kuchennych na wymiar.
Warte uwagi są meble od producenta z Białegostoku, mam tu na myśli firmę Biuro i Meble B.M.
http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble_kuchenne
Meble na żywo można obejrzeć w Centrum Handlowym Fasty w Białymstoku.
blue
 
Posty: 45
Rejestracja: 06 Lut 2013 17:56

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez paaula190 » 07 Gru 2017 15:40

Myślę, że to zależy od kuchni i budżetu na meble. Meble na wymiar proponuję do mniejszej kuchni, natomiast do większej mogą być gotowe, zwłaszcza, że są po prostu tańsze. W Poznaniu zajrzyjcie do salonu BlackArt, mają tam wiele solidnych, ładnych mebli do kuchni, w tym na wymiar, tu http://www.mebleblackart.pl można je obejrzeć.
paaula190
 
Posty: 131
Rejestracja: 02 Sie 2016 14:09

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez iwonaa92 » 31 Sty 2018 15:07

Wybrałabym gotowe, głównie ze względu na niższy koszt. Na wymiar może i są lepsze, ale niewiele. Jeśli kuchnia połączona jest z jadalnią, to takie zerknijcie na te stoły rozkładane dąb sonoma - są bardzo praktyczne, a przy tym solidne i ładne.
iwonaa92
 
Posty: 105
Rejestracja: 17 Paź 2015 09:28

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez GTV » 27 Lut 2018 22:27

Warto pomyśleć też o użytecznych akcesoriach: Wkłady WOOD'IN'SET – ich bukowe, lakierowane drewno jest estetyczną alternatywą dla plastikowych i metalowych pojemników. Dzięki wkładom nie będziemy mieli problemu z odnalezieniem swoich ulubionych przypraw, właściwego noża, otwieracza czy innych przyborów kuchennych – w skład linii wchodzą bowiem specjalne bloki do przechowywania noży czy ziół. Doskonałym rozwiązaniem jest również odrębny dodatek do przechowywania folii spożywczej lub aluminiowej z ząbkowanym brzegiem ułatwiającym jej oddzielanie. Różny układ przegródek tworzących wkład, różnorodność ich wymiarów i kompatybilność bloków pozwoli stworzyć zestaw dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań.
GTV
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 Mar 2017 23:18

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez ublak » 01 Mar 2018 22:17

Jeśli kogoś stać to na pewno lepsze będą pod wymiar
ublak
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 Mar 2018 22:17

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez xxxyyy » 06 Lip 2018 15:34

Oczywiście, że na wymiar są duzo lepsze jakościowo niż te gotowe. Firma Szaf-Mix zajmuje się już od 20 lat produkcją mebli na wymiar, meble naprawdę robione przez osoby z dużym doświadczeniem, solidne dobrej jakości. Wykonują meble od tradycyjnych po te nowoczesne także napewno każdy znalazłby coś idealnego dla siebie. My akurat mamy garderobę na wymiar, którą jakieś 6 miesięcy temu robiła dla nas ta firma, jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni. także polecamy
xxxyyy
 
Posty: 178
Rejestracja: 13 Lis 2017 23:16

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez artur55r » 09 Lip 2018 08:21

Na pewno ja wybrałbym meble na wymiar niż już kupione meble gotowe.
artur55r
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 Lip 2018 08:20

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez zuyka » 24 Lip 2018 11:30

To zależy, bo w moim przypadku stawiam na meble gotowe. Sama sobie wszystko pomierzyłam znalazłam odpowiednie meble w takich rozmiarach i wszystko jest idealnie dopasowane. Do kuchni meble ze strony https://www.zona-design.pl/ zamawiałam, bo podobaja mi sie nowoczesne wnetrza a oni wlasnie w tym stylu maja sporo mebli takze jak szukacie czegos podobnego to polecam zajrzec ;)
zuyka
 
Posty: 14
Rejestracja: 12 Lip 2017 10:07

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez Racer » 25 Lip 2018 12:36

Akurat u siebie w domu miałem kuchnie na wymiar do kuchni, bo pomieszczenie było tak małe, że nie dało się zrobić inaczej. Wszystko zleciłem jednak profesjonalnej firmie EM-Meble, która uporała się ze zrobieniem mebli w miarę szybko i za bardzo atrakcyjną cenę. Meble prezentują się doskonale i są solidnie wykonane.
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości