Kuchnia gotowa czy na wymiar

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar

Postprzez Sabina_a » 09 Paź 2015 10:02

Ja mam kuchnie gotową, ale zdecydowałam się dlatego, że mam bardzo ustawną kuchnię i wyszło dużo taniej niż chciał stolarz :)
Sabina_a

Postprzez pik » 23 Cze 2016 07:49

A może zainteresuje was ta oferta paneli szklanych - D-POS sp.j.. Moim zdaniem jest to naprawdę ciekawa oferta, która również i wam może się przydać. Dobre ceny i wysoka jakość produktów.
pik

Miejscowość: Racibórz

Postprzez Legulas » 23 Cze 2016 08:51

Nie podobają mi się panele szklane w kuchniach. I potem może pojawić się problem z ich czyszczeniem.
Legulas

Postprzez cookie » 21 Sty 2017 18:27

Ares napisał:Ja uważam, że w kuchni nie może zabraknąć takichblaty granitowe warszawa. Wyglądają naprawdę świetnie, są solidne i wytrzymałe. Myślę, że świetnie sprawdzą się w kuchni.

Rzeczywiście ładnienie się prezentują, jeśli mamy np. jasne meble, jak np, tutaj na zdjęciu http://www.art-kom.pl/oferta/blaty/
cookie

Postprzez zott » 02 Lut 2017 17:51

Uważam, że panele szklane w kuchni wyglądają naprawdę ciekawie. Dobre panele szklane z dowolnym nadrukiem zamówicie w http://www.druknaszkle.pl/ . Polecam wam sprawdzić sobie ich ofertę, myślę, że zarówno cenowo jak i jakościowo jest ona godna uwagi.
zott

Postprzez czarownica » 07 Gru 2017 10:01

Moim zdaniem, bardzo trzeba zwracać uwagę na delikatne detale jeżeli chodzi o dekoracje. Czasami kwiatek gdzieś w rogu potrafi sprawić że wnętrze jest bardzo przyjazne. Mi udało się kilka fajnych kwiatów kupić na sztuczne-kwiaty.pl . Do naszego wystroju pasują idealnie.
czarownica

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości