Wyposażenie restauracji

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez ssabina » 25 Lis 2017 11:12

A nie myślałes na przykład o wypożyczeniu sprzętu na jakiś czas? wiem że firma Winterhalter wypożycza zmywarki, a mają je bardzo dobre. Pomyśl o tym
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez czarownica » 07 Gru 2017 10:57

Według mnie do urządzania wnętrza warto dodać jakieś kwiaty. Jeżeli nie mamy zbytnio czasu na to by zadbać o nie to warto kupić sztuczne kwiaty. Bardzo podobają mi się takie kompozycje http://sztuczne-rosliny.pl/sklep/aranzacja-hiacyntow/, ładnie wyglądają a przy okazji nie musimy pamiętać o podlewaniu.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez fantom » 10 Sty 2018 18:29

Uwielbiam dekorować. Dla mnie to nawet sposób na odstresowanie. Chce by w domu było przytulnie dlatego szukam takich dodatków które sprawią, ze w otoczeniu będzie czuło sie miłą atmosfrę. Moim zdaniem kwiaty nadają się do tego idealnie. Ja swoich szukam na sztuczne-rosliny.pl , bo tam jest ich największy wybór.
fantom
 
Posty: 161
Rejestracja: 21 Paź 2014 15:39

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez nesti » 30 Kwi 2018 10:37

Jakie dekoracje wybieracie do restauracji?
nesti
 
Posty: 5
Rejestracja: 30 Kwi 2018 10:33

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez fastka » 10 Lip 2018 15:13

ssabina napisał:A nie myślałes na przykład o wypożyczeniu sprzętu na jakiś czas? wiem że firma Winterhalter wypożycza zmywarki, a mają je bardzo dobre. Pomyśl o tym

Tak, to jest doskonałą opcja nawet na start kiedy nie masz kasy na zakup takiego urządzenia albo chce zobaczyć jak się sprawdzi w twojej restauracji
fastka
 
Posty: 671
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron