Prezenty - czy już kupujecie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez michala56 » 21 Lis 2017 12:52

Czy już zaczęła się u Was gorączka zakupowa, czy jeszcze trzymacie portfel w ryzach?
michala56
 
Posty: 192
Rejestracja: 05 Wrz 2016 14:06

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez AmebaK » 21 Lis 2017 17:53

Przyznam, że całkiem niedawno zobaczyłam pierwszą choinkę przed centrum handlowym i ... zaczęło się!
Już pojawiły się pierwsze pomysły na prezenty, pierwsze rozeznanie zrobione, lista zaczyna powstawać.
W sumie - to chyba najlepszy moment, żeby zacząć to jakoś organizować, żeby nie zostać na ostatni moment ze wszystkim.

Mam w związku z tym pytanie do osób, które może miały okazję wypróbować sprzęt marki Eldom.
Mam na oku tę sokowirówkę: http://www.eldom.eu/produkt/mini-sokowirowka-sk10-eldom , jako podarunek dla siostry.
Podoba mi się to, że jest mała, zgrabna, ładnie zaprojektowana i w dobrej cenie, wydaje mi się też, że ma dobre parametry.

Czy ktoś z Was miał okazję testować ten model? Czy możecie mi coś napisać więcej o nim?
AmebaK
 
Posty: 243
Rejestracja: 16 Wrz 2016 11:26

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez Wimoti21 » 22 Lis 2017 19:38

Zawsze staram się rozłożyć prezenty świąteczne tak aby choć połowę z nich zrobić już w listopadzie. Zawsze to nie będzie powodem całkowitego bankructwa w grudniu, przed samym sylwestrem.
Wimoti21
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Lis 2017 19:27

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez awosab » 22 Lis 2017 20:42

Moim zdaniem jeszcze jest czas :)
awosab
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 Lis 2017 20:39

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez scott » 23 Lis 2017 11:29

Ja szczerze mówiąc dopiero teraz obudziłem się z prezentem dla siostry, co mnie trochę zdenerwowało, bo mówiłem sobie wiele miesięcy wcześniej, żeby szukać prezentu znacznie wcześniej niż teraz. Chociaż dzięki temu, że nadchodzi grudzień, można trafić na fajne promocje i rabaty, co nie jest tak do końca złe. Na szczęście upatrzyłem już kilka książek jej ulubionych autorów, teraz wystarczy podpatrzeć na regale, które już ma, by nie kupić dubla :) Do tego jakiś gadżet z jej ulubionego serialu albo może jakiś kosmetyk, którego używa. Na prezenty dla rodziców zrzucamy się wspólnie i już mamy część kupionych, więc dla portfela jest trochę lżej.
scott
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Lis 2017 12:46
Miejscowość: Łódź

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez paweu85 » 23 Lis 2017 16:36

Sprawdź moje źródło, jeśli nie rozumiesz, co mamy na myśli. Nie ma takiego faceta na świecie, który zaprzeczyłby atrakcyjnej i jednorazowej kobiecie. Śmiało, skontaktuj się z nami! zapewniamy Ci przyjemny czas, a może nawet więcej! Odwiedź naszą stronę internetową http://www.sexy-sexy.com jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi - tam uświadomisz sobie nasz sygnał i adres e-mail. Dalej, możesz podjąć decyzję, nawet jeśli chcesz zadać tylko kilka pytań. Wybierzmy kobietę, z którą chcesz spędzić czas i baw się dobrze!
paweu85
 
Posty: 162
Rejestracja: 29 Sie 2016 11:53

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez graka » 24 Lis 2017 01:12

Ja zawsze kupuje dopiero kilka dni przed świętami, nic wcześniej :D
graka
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Lis 2017 01:10

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez dominiczka564 » 24 Lis 2017 09:41

tak, oczywiscie
dominiczka564
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Lis 2017 09:31

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez Bretagne » 25 Lis 2017 19:52

Ja zaczęłam powoli kupując prezenty dla bliskich przez internet, żeby potem nie biegać i nie szukać po sklepach, ale teraz im więcej jest już świątecznych akcesorii w sklepach tym większą mam chęć kupowania :) najczęściej różnych dekoracji.
Jeśli zaś chodzi o prezenty i macie w domu muzyka/Didżeja to polecam https://www.studiopro.pl/djm-450,3,29679,29641
Bretagne
 
Posty: 17
Rejestracja: 26 Paź 2017 18:13

Re: Prezenty - czy już kupujecie?

Postprzez Pacynka0 » 03 Gru 2017 02:30

No teraz już pozostalo niewiele do świąt i Mikołajek więc im wczesniej tym lepiej. Ja mam póki co przygotowane listy od św. Mikołaja dla moich dzieci. Taki prezent to super sprawa ! Oprócz tego na tej stronie www.listymikolaja.pl można przygotować takie wideo z życzeniami świątecznymi. Według mnie to super koncepcja
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości