Biuro na godziny- dobry pomysł?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez ignacyy91 » 22 Cze 2016 13:38

Wirtualne biuro może nie jest dobrym rozwiązaniem dla większości firm, ale w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności warto się nad tym zastawić, szczególnie jeśli działalność jest prowadzona zdalnie, np. przez internet. Takie rozwiązanie ma sporo zalet, przede wszystkim to znacznie niższe koszty - nie trzeba zatrudniać stałego personelu, ani utrzymywać pomieszczeń. Takie wirtualne biura mają m.in. tutaj Wirtualne Biuro Wrocław. Mając niewielką firmę warto się tym zainteresować.
ignacyy91
 
Posty: 202
Rejestracja: 28 Wrz 2015 13:01

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez emma » 14 Sie 2017 05:46

Coworking jest coraz bardziej popularny i sporo osob wynajmuje takie biurka. mysle ze to duza oszczednosc.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez tilam » 30 Sie 2017 13:02

Według mnie to świetny pomysł i spora oszczędność. Warto sprawdzić platformę Sharespace.pl. Ja wynajmuję u nich najczesciej oddzielne biuro lub sale konferencyjną bo to zapewnia najbardziej komfortowe warunki. Firma cieszy się dużym uznaniem wsród klientów. No i nie oszukujmy się, ceny mają bardzo przystepne. Dużym plusem jest też możliwośc skorzystania z darmowej pomocy doardcow, ktorzy pomoga wybrac najlepsze rozwiązanie.
tilam
 
Posty: 232
Rejestracja: 02 Lut 2017 18:24

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez gabriell86 » 17 Lis 2017 15:34

Moim zdaniem o ile nie chodzi o jednoosobową działalność, to takie biuro to kiepski pomysł - firma powinna mieć własne biuro, choćby niewielkie. Tu https://akademianajemcy.pl na szkoleniu dowiecie się jak najkorzystniej wynająć lub zaplanować zmianę biura - można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy.
gabriell86
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lip 2015 09:25

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez marcepanowy_dom » 17 Lis 2017 16:57

jak kogoś nie stać na wynajem to czemu nie?
marcepanowy_dom
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Lis 2017 16:57

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez annao » 20 Lis 2017 13:18

Super, dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Może w jakimś odległym miejscu przebywa wszystko to, co stracone.
annao
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Lis 2017 15:30

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez paaula190 » 25 Lis 2017 19:56

O ile nie jest to jednoosobowa działalność prowadzona przez internet, to raczej nie jest to dobry pomysł. Radzę wynająć stałe biuro, przez https://walterherz.com można znaleźć wszystkie wolne biura w okolic, także zachęcam do skorzystania.
paaula190
 
Posty: 131
Rejestracja: 02 Sie 2016 14:09

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez mpiryjczyk » 17 Sty 2019 20:22

Gdybyś chciał wynająć biuro coworkingowe bądź salę konferencyjną proponowałbym skorzystać z oferty firmy https://biznes-lab.pl/pl/oferta/sale-ko ... e-wieksze/ - jestem pewny, że nie pożałujesz, bo jej oferta wydaje się być naprawdę interesująca i stosunkowo tania :-).
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez Asek » 17 Lut 2019 09:18

Gdyby interesowały Was biura w Krakowie to polecam firmę Mix Biura, która z pewnością będzie pomocna przy znalezieniu odpowiedniej powierzchni. Specjalizują się zarówno we wynajmie, jak i budowie.
Asek
 
Posty: 179
Rejestracja: 11 Cze 2017 13:49

Re: Biuro na godziny- dobry pomysł?

Postprzez coco » 14 Mar 2019 08:19

Powiem Wam, że sama poważnie o tym myślę. Pracuję jako freelancer i czasem mam dość samotnego siedzenia w domu. Dlatego wydaje mi się, że takie biuro coworkingowe w Krakowie może być bardzo fajną opcją: https://coworkingrynek28.pl/. Co o tym sądzicie?
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości