Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Postprzez paweu85 » 28 Sty 2017 13:45

W Polsce nadal praktycznie niemożliwe jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Ale jeśli nie jesteśmy w stanie spłacać naszych zobowiązań, a od jakiegoś czasu mieszkamy w Anglii, możemy starać się o jej ogłoszenie w tym kraju. Czasu pozostało niewiele – Anglia wystąpiła z UE, ale jest jeszcze szansa, aby pozbyć się długów i żyć bez strachu. Koniecznie zajrzyj na stronę Upadłość transgraniczna , tam dowiesz się więcej nt. upadłości konsumenckiej w Anglii.
paweu85
 
Posty: 162
Rejestracja: 29 Sie 2016 11:53

Re: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Postprzez puncjuszPilat » 17 Lis 2017 11:18

Hej, dla mnie się udało ogłosić upadłość, skorzystałam z cennych rad poradników i serwisów. Dowiedziałam się też jak sobie radzić po upadłości, jak nauczyć się oszczędzać i mądrze inwestować. Polecam i wam świetny serwis spiralazadluzenia.pl nie polecam brania szybkich kredytów i pożyczek. Ratujcie swój biznes z głową.
Pozdrawiam
puncjuszPilat
 
Posty: 9
Rejestracja: 24 Paź 2017 21:59

Re: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Postprzez jurka76 » 26 Lut 2018 10:01

puncjuszPilat napisał:(...) nie polecam brania szybkich kredytów i pożyczek. Ratujcie swój biznes z głową.
Pozdrawiam

Tak, masz rację szybkie kredyty i pożyczki potrafią czasem wyczyścić portfel i zniszczyć życie. Niestety jak pali się grunt pod nogami to ludzie tracą zdrowy rozsądek i biorą kredyty "na szybko" a potem żałują konsekwencji np wysokich odsetek. Niedawno czytałam ranking kredytowy luty 2018 ,gdzie w jednym miejscu są jakby porównane oferty róznych banków -i myślę że od tego każdy powinien zacząć przed wzięciem kredytu/pożyczki
jurka76
 
Posty: 77
Rejestracja: 04 Paź 2017 15:35

Re: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Postprzez krzysiekmal » 06 Mar 2018 10:07

W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Ta firma zapewnia fachowe doradztwo i pomoc prawną w zakresie ogłoszenia upadłości konsumenckiej - warto się do nich zgłosić
krzysiekmal
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 Kwi 2017 07:35

Re: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Postprzez Anegdota » 24 Mar 2018 17:07

Nie wiecie jak oglosic upadlosc konsumencka? Moge Wam podrzucic namiary do strony, na ktorej mozna to wszystko ogarnac, poczytac i zabrac sie za to - albo samodzielnie, albo przy pomocy firmy, ktora sie tym zajmuje. Poczytajcie tutaj: https://egidon.pl/jak-oglosic-upadlosc-konsumencka/ - jak widac - nie jest to jakos zbytnio trudne, prawda? W niektorych przypadkach moze byc to najlepsze wyjscie z dlugow, ale wiadomo - takze i taka decyzje trzeba przemyslec.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości