Podróż służbowa

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Podróż służbowa

Postprzez AmebaK » 21 Mar 2017 20:58

Często jeździcie? To przykry obowiązek czy bywa też przyjemnie?
AmebaK

Re: Podróż służbowa

Postprzez michala56 » 22 Mar 2017 12:15

To zależy od tego, dokąd ta podróż służbowa. Jeśli jest to jakieś ciekawe miasto,
w którym można coś zwiedzić, kiedy już sprawy służbowe są pozałatwiane
- to jest w sumie przyjemność. Kiedy jednak jest to tylko gonitwa wyłącznie za sprawami służbowymi,
albo wyjazd jednodniowy - raczej męczący obowiązek.

Akurat jest w trakcie przeglądania, jak prezentują się pokoje hotelowe w płocku,
bo tam odbędzie się moja następna podróż służbowa.
Planuję rezerwację w Hotelu Tumski, bo jest w ścisłym centrum,
w ładnej lokalizacji, przy samej Wiśle.
Może znacie Płock, żeby mi podpowiedzieć, co tam zwiedzić po pracy?
Jakieś ciekawe miejsca, o których nie napisali w sieci?
michala56

Postprzez coco » 25 Maj 2017 14:32

Ja bardzo lubię podróże służbowe. Relaksuję się na nich i zapominam o codziennych obowiązkach. Ostatnio właśnie próbuję podpowiedzieć szefowi, dokąd powinniśmy wybrać się następnym razem. Znalazłam propozycję wyjazdów incentive. Słyszeliście kiedykolwiek o takiej opcji? Brzmi całkiem ciekawie.
coco

Postprzez Tymoteusz1 » 31 Sie 2017 10:44

Najwięcej zależy od tego, czy lubisz swoją pracę. Jeśli tak, to delegacje nie powinny być czymś uciążliwym. Ja podróżuję w ten sposób, że do danego miasta dojeżdżam pociągiem, a po mieście podróżuję wypożyczonym autem. Ostatnio w Poznaniu korzystałem z samochodu z Fat Car i byłem bardzo zadowolony. Wam polecam takie samo rozwiązanie.
Tymoteusz1

Postprzez lukrecja » 01 Lis 2017 21:30

Mi się często zdarzało czegoś na wyjazd służbowy nie zabrać... i wtedy pojawiał sie problem ale znalazłam dealne rozwiaznie https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaka ... psza/4719/ kosmetyczka czeka na mnie zawsze spakowana a ja mam pewność, że zabrałam wszysto co mi potrzebne
lukrecja

Postprzez kombajn » 13 Lis 2017 10:59

Ja w podroz sluzbowa jak wyjezdzam to nie narzekam :) Zawsze to mozna pozwiedzac za friko - lepsze to niz siedzenie w biurze :P Jesli moge polecic, to ja zawsze jak jade w dluzsza podroz do większego miasta to wypozyczam sobie auto z http://praebeoinvest.pl/rent-a-car/. Super auta, niskie ceny.
kombajn

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości