marketing w internecie

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

marketing w internecie

Postprzez arturbielski » 16 Paź 2017 09:44

Witam,

jeśli potrzebujesz skutecznej reklamy, porad i informacji z zakresu działań SEO i pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych a także kampanii reklamowej w social mediach np. na Facebooku - zapraszam na stronę http://www.dpdesigns.pl/. DPdesigns radzi, jak stworzyć witrynę przyjazną dla użytkownika.

Pozdrawiam,
Artur
arturbielski
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Paź 2017 09:36

Re: marketing w internecie

Postprzez odnowosc49 » 23 Paź 2017 15:59

Super ;) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Nie wolno się godzić na półśrodki. Są na świecie rzeczy, które można robić tylko samemu i inne, które da się zrobić tylko we dwójkę. Ważne jest, żeby je właściwie połączyć.
odnowosc49
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 Paź 2017 15:25

Re: marketing w internecie

Postprzez parelek22 » 03 Lis 2017 19:57

Hm... Moim zdaniem warto się popytać o to znajomych. To jest często najlepsze możliwe rozwiązanie.
Hm... Mam taki nawyk. Zawsze zapominam powiedzieć ważne rzeczy
parelek22
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 Paź 2017 18:11

Re: marketing w internecie

Postprzez norik454 » 07 Lis 2017 10:05

a kto robi ten marketing
norik454
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 Lis 2017 10:03

Re: marketing w internecie

Postprzez paulik231 » 07 Lis 2017 17:35

a gdzie ten marketing teraz jest najlepszy

___________________________________
portfel Ochnik
paulik231
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 Lis 2017 17:34

Re: marketing w internecie

Postprzez Luna077 » 07 Lis 2017 17:51

Marketing internetowy jest coraz bardziej popularną formą promocji strony swojej firmy. Jest on skuteczny bo bardzo duża część społeczeństwa obecnie szuka wszelkich artykułów przez internet. Tylko przed przystąpieniem do reklamy swojej strony trzeba odpowiednio zadbać o nią i ją do tego przygotować. Przede wszystkim trzeba sprawdzić czy nie ma na niej żadnych wirusów i ewentualnie je usunąć (jak tu: http://odwirusowaniestron.pl). Bez tego cały wysiłek pójdzie na marne, o ostrzeżenia o złośliwym oprogramowaniu skutecznie odstraszą użytkowników.
Luna077
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:10

Re: marketing w internecie

Postprzez Emkaolka0 » 04 Gru 2017 11:33

Najlepiej chyba sprawdza się pozycjonowanie stron internetowych jeżeli chodzi o marketing internetowy. Ja postawiłabym także na reklame w social media oraz reklamę SEM. jednak te wszystkie działania na pewno są bardzo drogie i to niezależnie od branży więc polecam powolutku zaintersować się każdym z tych wyjść i popróbować co będzie najlepiej się w waszym przypdku sprawdzać
Emkaolka0
 
Posty: 84
Rejestracja: 29 Paź 2017 10:00

Re: marketing w internecie

Postprzez spartan » 11 Gru 2017 12:53

Kluczem według mnie do sukcesu sa kampanie SEM. Poczytaj więcej na ten temat, bo z tego co kojarze to reklamy tekstowe w wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google, reklamy banerowe, displayowe, statyczne jak i dynamiczne oraz formaty rich-mediowe – wyświetlane na wielu stronach i w aplikacjach mobilnych. Ale ja się na tym nie znam. Są od tego specjalne agencje typu http://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/ . Oni podpowiedzą Ci co najskuteczniejsze.
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: marketing w internecie

Postprzez Anakin » 11 Gru 2017 15:32

W sumie patrząc na to, że właściwie każda firma korzysta dzisiaj z tej właśnie formy reklamy, to jak najbardziej warto się tym bliżej zainteresować. ;)
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: marketing w internecie

Postprzez zott » 14 Gru 2017 10:27

W marketingu warto reagować szybko, dlatego może wam się przydać ten artykuł - http://drukwfirmie.pl/5447-warto-natych ... -marketing na temat real-time marketingu, który można zastosować również w druku, redukując koszty i czas potrzebny na reklamę.
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Następna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron