sklep internetowy + blog

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez Doman » 07 Lis 2017 15:11

Ja mam sklep w którym mam już wewnętrzny blog - ten sam adres. Często umieszczam w nim artykuły związane z moją branżą.
Doman
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 Lis 2017 15:07

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez scott » 23 Lis 2017 11:34

Jak masz dwie odmienne od siebie działalności, to przyda Ci się na pewno trzecie źródło, gdzie będzie można łączyć aktywności z obu - w tym przypadku chodzi mi o media społecznościowe, których w dzisiejszych czasach nie trzeba się w ogóle uczyć. Będzie się miało miejsce, gdzie można informować zarówno o nowościach w sklepie oraz o nowych wpisach na blogu. Oczywiście, i na blogu i w sklepie trzeba zrobić stosowne odnośniki albo, w miarę możliwości, postawić wszystko na jednej domenie/hostingu/serwerze, tak byłoby najwygodniej. Artykuły na blogu też będą ważne, bo można pisać o czymś, co znajduje się w sklepie, i na samym końcu wrzucać link np. do produktu.
scott
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Lis 2017 12:46
Miejscowość: Łódź

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez rosochacki » 25 Lis 2017 14:17

Jeśli już wspominacie o założeniu własnego sklepu internetowego, to Własny sklep online to dosyć ciekawy pomysł na biznes. Gdy masz już przygotowaną stronę internetową, bardzo ważnym punktem jest podpięcie w Twoim systemie narzędzia do płatności online. To absolutna podstawa w dobie technologii. Ja sam, jako Klient zawsze płacę przelewem internetowym. Ta firma: http://www.bluemedia.pl/ udostepni na Twojej stronie sprawdzone formy płatności dla Klientów.
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez coco » 11 Gru 2017 10:44

Bez dobrego komputera na pewno nic nie stworzycie w tym temacie. Najpierw warto rozejrzeć się za dobrym sprzętem, dzięki któremu praca w internecie stanie się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Jedne z lepszych komputerów to komputery marki Apple, na przykład model Apple MacBook Pro 13-inch w/Touch, 3.1GHz i5/8GB/512GB SSD/Intel Iris Plus 650 - Silver. Myślę, że świetnie się sprawdzi jako komputer do pracy.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez e-Doradca » 23 Gru 2017 15:01

Do promocji, spróbuj również Google AdWords.
e-Doradca
 
Posty: 73
Rejestracja: 17 Gru 2017 13:33

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez ameba » 28 Mar 2018 10:24

Do prowadzenia sklepu internetowego oraz bloga na pewno będzie Wam potrzebny dobry komputer. Może zdecydujecie się na sprzęt poleasingowy? Na stronie http://www.mdmkomputery.pl/ znajdziecie bardzo dużo ofert na takie urządzenia. Dobre parametry i niska cena to najlepsze połączenie.
ameba
 
Posty: 1097
Rejestracja: 26 Maj 2016 16:18

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez wiosenna13 » 25 Paź 2019 11:21

tez bloguje to fajna rzecz. Mozecie mi napisac jak szybko przesylacie zdjecia jak robicie kampanie dla jakiegos klienta?
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez hejon » 27 Paź 2019 05:52

siemka witam
hejon
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 Paź 2019 05:52

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez inka55 » 08 Lis 2019 00:51

Jeśli posiadasz sklep internetowy oraz prowadzisz bloga to musisz skorzystać z tej oferty https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx Nie dość że obecnie mają sezon na promocyjne obniżki to jeszcze możesz dostać extra voucher. Wszystkie dane będą zachowane w chmurze zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa zwłaszcza jeśli chodzi o RODO.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: sklep internetowy + blog

Postprzez polka » 11 Lis 2019 13:56

A co z pakowaniem produktów? Z tego co wiem, to firma http://perfectmeridian.pl/pakowanie-uslugowe/ dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nich usługi pakowania były działaniem kompleksowym, który spełni Twoje oczekiwania. W ramach współpracy możesz liczyć na fachowe doradztwo i realizację zleceń z najwyższą dbałością. Ja na waszym miejscu zapoznałabym się nieco bliżej z ich ofertą.
polka
 
Posty: 1074
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości