Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez mirkaantczak » 06 Lis 2017 12:20

Witam,

jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga http://ballestyl.pl/. Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

Mirka.
mirkaantczak
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Lis 2017 12:17

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Romanet » 07 Lis 2017 09:16

Sam często korzystam z takiego cateringu - dieta paleo. Dania są zawsze śwież i smaczne. Sam często nie mam czasu aby sobie coś ugotować.
Romanet
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 Lis 2017 09:14

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Anakin » 07 Lis 2017 13:02

Osobiście nie korzystam bo wychodzi po prostu zbyt drogo. Wolę sobie samemu coś ugotować.
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Margo » 15 Lis 2017 14:05

Też wolę gotować sama.
Awatar użytkownika
Margo
 
Posty: 91
Rejestracja: 17 Sty 2017 10:21
Miejscowość: Toruń

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Rebi » 16 Lis 2017 10:00

Ja często nie mam czasu aby ugotować coś sobie sam. Wtedy zamawiam sobie czy do pracy, czy domu, dania z cateringu dietetycznego.
Rebi
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Lis 2017 09:58

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Pacynka0 » 17 Lis 2017 15:04

Ja przeszlam kiedys na taką dietę pudełkową ale bez wiekszych efektów. Wydałam bardzo dużo pieniędzy w błoto... Jednak koleżanka namówiła mnie na takie wczasy odchudzające no i uległam chociaż nie spodziewałam się jakiegoś dużego rezultatu. No i jednak wyprowadziłam sięz błędu bo dzięki temu turnusowi wkońcu wiem jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Czuję się znacznie lepiej w swoim ciele i wkońcu zaczęłam o siebie dbać
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez cookie » 12 Gru 2017 11:43

Możesz zamawiać w sklepach online. W sieci znajdziesz sklepy żywnością eko http://staropolskagaleriasmaku.pl/ Jak masz trochę zdolności, to możesz samemu sobie przyrządzać posiłki.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Majcher » 27 Gru 2017 13:10

Ja często zamawiam taki catering do pracy. Bardzo duże udogodnienie. Posiłki są zawsze świeże i wpisują się w moją dietę.
Majcher
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 Gru 2017 13:06

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Marlena Bik » 30 Gru 2017 18:15

Zgadzam się, że catering to duże udogodnienie. Ja pracuję od 9-17 i zanim wrócę do domu to już nie mam ochoty robić zakupów a tym bardziej przygotowywać jedzenia do pracy. Zamawiam sobie posiłki z firmy Pogotowie Kulinarne https://www.pogotowiekulinarne.com - mają świetną ofertę lunch box. To zestaw 3 zdrowych i smacznych posiłków, które firma dowozi do biura (na terenie Warszawy dowóz jest darmowy). Dzięki temu codziennie jem pełnowartościowe i pyszne dania.
Marlena Bik
 
Posty: 40
Rejestracja: 22 Gru 2017 17:48

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postprzez Adamila021 » 19 Sty 2018 17:40

Jak dla mnie opcja genialna dla osób, które nie mają czasu. Jak pracowałam po 10-12 godzin dziennie to był jedyny sposób na wytrwanie na diecie. Jednak teraz pracuje na pół etatu, mąż zaczął o wiele lepiej zarabiać, więc i mam czas dla siebie i na przygotowywanie dobrych obiadów. Teraz mam fazę na zdrową żywność i bardzo zasmakowała mi kasza jaglana https://kupiec.pl/kategoria-produktu/kasze/ można z niej zrobić wiele przepysznych posiłków
Adamila021
 
Posty: 173
Rejestracja: 16 Mar 2017 08:06

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości