Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez julita75 » 04 Cze 2012 10:15

Tak jak w temacie... jak stworzyc konto reklamowe w Google AdWords? Na co zwrocic uwage, jakie sa tego koszta , jezeli trzeba to komus zlecic to mniej wiecej za ile
julita75
 
Posty: 20
Rejestracja: 14 Maj 2012 09:59

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez hugo » 06 Cze 2012 12:38

Najlepiej to zarejestrować się samemu w Google Adwords (rejestracja i dostęp do panelu są bezpłatne) i ustawić na początek jakąś mała akcję rekalamową za 100 zł.
Zobaczyć na czym to polega, jak to przekłada się na ruch na naszym serwisie.
To nie jest takie trudne jest trochę poradników w sieci jak sie do tego zabrać.
Zresztą w panelu Adwords masz sporo podpowiedzi.
powodzenia.
aplikacje online: tworzenie stron WWW
hugo
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 Cze 2012 12:29

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez Mentos » 09 Sie 2012 18:05

albo samemu, albo zlecić to komuś, jak nie masz czasu.......
wszystko gra jak trza.
Mentos
 
Posty: 6
Rejestracja: 27 Cze 2012 22:10

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez agam1 » 15 Paź 2012 21:32

Moim zdaniem warto zlecić to firmie. Agencje mają "wtyki" i dzięki temu cena za "klika" jest niższa niż byśmy to robili sami. Jednak jeśli zainwestujemy w siebie a dokładniej mówiąc szkolenia handlowe to możemy się za to brać samemu. Wtedy możemy znacznie zmniejszyć koszty takiej kampanii AdWordsowej niż gdybyśmy robili to jako "zieloni".
https://sekstelefoniczny.pl/ Najlepszy sex telefon w sieci, dzięki naszym gorącym dziewczyną nie bedzieś się nudził
agam1
 
Posty: 16
Rejestracja: 15 Paź 2012 21:07

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez forek » 23 Paź 2012 13:26

Na początek poleciłbym zobaczyć na Youtube filmiki o tematach: kampania Adwords, dobór słów kluczowych Adwords itd.

Samo założenie konta AdWords to bułka z masłem, gorzej z realizacją reklamy.
forek
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 Lip 2012 13:52

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez zott » 23 Lis 2013 13:06

Założenie konta to nic - najtrudniejsze to odpowiednio dobrać słowa kluczowe do kampanii. Jeśli ktoś nie ma o tym bladego pojęcia to tylko wyrzuci kasę w błoto. Warto więc powierzyć do specjalistom - http://skuteczni.pl/linki-sponsorowane.php
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez Ares » 05 Gru 2013 01:28

Ja mogę polecić bardzo dobrą i sprawdzoną firmę oferującą kampanie linków sponsorowanych - Wild Moose S.C. ze Szczecina . Bardzo skuteczna i profesjonalna reklama firmy. Sprawdźcie ofertę na - http://www.wildmoose.pl/linki_sponsorowane.php .
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez Gotin » 13 Sie 2014 14:01

Samo założenie konta nie jest trudne, problemy mogą pojawić się potem żeby odpowiednio dobrać słowa kluczowe, etc. Żeby pieniądze przyniosły konkretny i pozytywny efekt. W sumie swego czasu firma Ditum, która wykonywała mi pozycjonowanie stron też miała w swojej ofercie prowadzenie adwords skorzystałem i te dwie formy reklamy naprawdę przyniosły bardzo fajne rezyltaty. Ogólnie nauczyłem się, że w biznesie a reklamie i promocji szczególnie liczy się cierpliwość i to ona jest nagradzana.
Gotin
 
Posty: 201
Rejestracja: 27 Lis 2013 13:38
Miejscowość: Toruń

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez burn » 29 Sty 2015 22:05

Tylko po co zakładać coś co nie przyniesie zysków? Adwordsa blokuje program do rwklam i już nikt cięnie widz twojej strony w googlach. Chyba lepiej zainwestować w pozycjonowanie I stworzyć profesjonalną stronę.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Jak zalozyc konto reklamowe w GoogleAdWords?

Postprzez janka » 02 Lut 2015 09:21

Ta firma kliknij: IBE oferuje wszystko.
I tworzy strony www, pozycjonuje, na dodatek posiada własne domeny i dobry hosting.
Warto się zainteresować bo ceny też posiadają korzystne.
janka
 
Posty: 80
Rejestracja: 31 Lip 2014 11:33

Następna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron