prawnik do firmy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

prawnik do firmy

Postprzez tilam » 28 Lip 2017 12:32

Prowadzę niewielki biznes, który od jakiegoś czasu dosyć prężnie zaczął się rozwijać. jednak wydaje mi sie, że doszedłem do takiego momentu, gdzie dalszy rozwój nie będzie możliwy bez poczynienia inwestycji, a to wiąże się z załatwieniem sobie jakiegoś finansowania zewnętrznego. Dodatkowo chcę uzyskać pomoc podatkową itp. Czy polecicie mi kancelarię która zajmuje się tego typu rzeczami ? Znajomy mowił bym sobie zerknął na prawnik specjalizacja warszawa Może ktoś z Was korzystał z ich usług ? Co radzicie ?
tilam
 
Posty: 232
Rejestracja: 02 Lut 2017 18:24

Re: prawnik do firmy

Postprzez senur » 03 Sie 2017 20:40

Nie da się ukryć, że prawnik w firmie to skarb. Nie musi być na etacie ale jeśli jest dyspozycyjny to więcej nie trzeba. Idealnym jest adwokat z zakresu prawa pracy, który potrafi zadbać o interesy firmy
senur
 
Posty: 84
Rejestracja: 27 Maj 2017 10:49

Re: prawnik do firmy

Postprzez Ares » 08 Sie 2017 06:26

Jeśli chodzi o specjalizacje energetyczne, to może przydać wam się ta pomoc - kancelaria efektywność energetyczna. Znajdziecie tutaj dobrych adwokatów i szeroki zakres usług w temacie efektywności energetycznej. Warto zobaczyć sobie szczegóły dostępnej u nich oferty.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: prawnik do firmy

Postprzez gonzo » 24 Sie 2017 13:50

Ja bym poszukał jakichś porad prawnych w necie. Można sobie sporo kasy w ten sposób zaoszczędzić. Całkiem fajne darmowe porady prawne są np. pod tym linkiem :)
Ale przecież jak ma się wielkie myśli, to wielkie słowa są konieczne, żeby je wyrazić, prawda? Zobacz tu.
gonzo
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Sie 2017 19:26

Re: prawnik do firmy

Postprzez icon » 04 Paź 2017 12:45

Nie no w biznesie to raczej trzeba mieć prawnika na wyłączność a nie korzystać z darmowych porad przez Internet. To trochę nie poważne, jak dla mnie. W tym temacie mogę ze Śląska polecić kontakt z kancelarią Adwokacką http://lexvadium.pl/, mają swoją siedzibę w Gliwicach.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: prawnik do firmy

Postprzez serenity » 13 Paź 2017 19:05

Hm... No nie da się z całą pewnością ukryć, że na ten moment wybór rzetelnej i sprawdzonej kancelarii prawnej do najłatwiejszych rzeczy nie należy. Głównie ze względu na prawdę dużą ilość kancelarii. Ale część z nich jest dość wyspecjalizowana w określonej dziedzinie prawnej. Tak czy owak, przed podjęciem decyzji o wyborze kancelarii prawnej, koniecznie trzeba zrobić porządny research, żeby wybrać dobrze.

Najlepiej to zrobić poprzez popytanie wśród znajomych. Jak w Katowicach jakiś czemu potrzebowałem prawnika od windykacji należności, popytałem znajomych, którzy polecili mi http://kancelariafortis.pl/ I faktycznie, dwadzieścia trzy lata doświadczenia na rynku, bardzo dużo wygranych spraw i naprawdę obszerne doświadczenie w różnych dziedzinach prawnych daje spory spokój ducha o to jak ostatecznie uda się rozwiązać problem.

Więc jeśli chodzi o wybór adwokata czy też prawnika, to zawsze trzeba się najpierw dobrze rozejrzeć. Najlepiej właśnie popytać ludzi o polecenie kogoś rzetelnego i porządnie sprawdzonego.
Żyjemy dalej, dając z siebie wszystko, co mamy.
serenity
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 Paź 2017 10:07

Re: prawnik do firmy

Postprzez Dawson » 03 Lis 2017 09:17

Nie ma co szukać porad przez internet tylko udać się do kancelarii adwokackiej. Jeśli jesteś z Jarosławia lub okolic to mogę polecić http://www.adwokatkusagajur.pl/. Świetni doradcy z zakresu prawa majątkowego, czy karnego :)
Dawson
 
Posty: 43
Rejestracja: 05 Gru 2016 14:06

Re: prawnik do firmy

Postprzez tremia » 11 Gru 2017 16:58

jak prawnik to tylko porządny, zwłaszcza do firmy, ja mogę polecić adwokata bialystok Bardzo rzetelna, konkretna i efektywna Pani adwokat
tremia
 
Posty: 35
Rejestracja: 24 Mar 2017 14:01

Re: prawnik do firmy

Postprzez KarinaM » 27 Gru 2017 22:27

Co o tym wszystkim sądzisz?
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 07:27, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: prawnik do firmy

Postprzez magda906 » 03 Sty 2018 18:47

Kancelaria Cejrowski od lat zajmuje się reprezentacją i obsługą firm przed sądami, czy kontrahentami http://cejrowski.pl/. Mają spore uznanie w wielu branżach. Takie okazjonalne korzystanie z ich usług tez może być dobrym pomysłem, podpytaj o warunki
magda906
 
Posty: 526
Rejestracja: 19 Kwi 2014 08:04

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości