Chmura

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Chmura

Postprzez michala56 » 28 Paź 2017 17:22

Kto odpowiada za bezpieczeństwo danych w chmurze - administrator czy dostawca rozwiązania?
michala56
 
Posty: 192
Rejestracja: 05 Wrz 2016 14:06

Re: Chmura

Postprzez AmebaK » 29 Paź 2017 16:09

Znajdziesz wiele artykułów eksperckich na ten temat znajdziesz w sieci, które zawierają omówienie kwestii.
Masz już wybranego dostawcę tej usługi? Jeśli nie, zerknij tu: https://www.arubacloud.pl/ ,
bo moim zdaniem mają świetną ofertę - za przyzwoite parametry nie trzeba płacić majątku.
Poza tym - możesz też przez 60 dni testować po prostu za darmo ich usługę.
Dlatego zwróciłam uwagę na tę propozycję właśnie, bo też zaczynam się przyglądać baczniej tematowi.
AmebaK
 
Posty: 243
Rejestracja: 16 Wrz 2016 11:26

Re: Chmura

Postprzez polka » 23 Cze 2020 14:38

Nie da się ukryć, że chmura obliczeniowa staje się jedną z najbardziej popularnych technologii wykorzystywanych w świecie IT. Myślę, że usługi firmy https://cloudferro.com/ w szczególności wam zainteresują ze względu na jakość i bezpieczeństwo. To dzięki tej usłudze dane mogą być przechowywane na serwerze usługodawcy, nie zabierając przestrzeni na dysku komputera. Warto jednak, mimo wszystko, korzystać z usług doświadczonych firm, ponieważ poszczególne usługi różnią się między sobą – nie tylko pojemnością wirtualnego dysku, ale także prędkością działania, zastosowanymi zabezpieczeniami oraz dodatkowymi funkcjami.
polka
 
Posty: 1081
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: Chmura

Postprzez salonka » 07 Lip 2020 23:18

Ogromnie się ceni chmury obliczeniowe i trzeba przyznać, że wynalazek genialny. Od niedawna tak naprawdę dopiero funkcjonuje, ale zdaje egzamin na szóstkę. Chmurę wykorzystuje się w przeróżnych branżach, nie tylko biznesowych, również np. gier
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: Chmura

Postprzez adik356 » 30 Sie 2020 17:26

Jakie sa zalety chmury? Tyle teraz o tym słyszę, ale nie bardzo wiem jakie nam to da korzyści. Trochę też się martwię jednak o wyciek danych.
adik356
 
Posty: 722
Rejestracja: 14 Cze 2014 17:18


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości