Kredyt czy szybka pożyczka ?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez Rod900 » 20 Paź 2017 16:49

Ja sądzę również, że te chwilówki bez bik są jak najbardziej warte przemyślenia :)
Pożyję tu jeszcze trochę i zobaczę, co się stanie, pomyślała. Umrzeć zawsze mogę później.
Rod900
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Paź 2017 10:20

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez odnowosc49 » 25 Paź 2017 18:18

Dobra pożyczka pozabankowa Profi Credit jest również tu. Szczególnie ciekawie wygląda niskie oprocentowanie. Myślę, że warto się tej ofercie bliżej przyjrzeć ;)
Nie wolno się godzić na półśrodki. Są na świecie rzeczy, które można robić tylko samemu i inne, które da się zrobić tylko we dwójkę. Ważne jest, żeby je właściwie połączyć.
odnowosc49
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 Paź 2017 15:25

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez pellag » 26 Paź 2017 11:23

A czy nie uważacie, że zaciąganie kolejnych zobowiązań na spłatę obecnych to raczej zdecydowanie nie jest rozsądne rozwiązanie? To prowadzi prostą drogą do pętli długów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że wyplątanie się z pętli długów jest coraz trudniejsze wraz z każdym kolejnym zobowiązaniem, które zaciągmy. Warto się więc w tym przypadku zastanowić nad zastosowaniem jakiegoś innego rozwiązania.

Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak na przykład transgraniczna upadłość konsumencka. Ja ostatnio poczytałem o tym trochę tutaj http://pokonajdlugi.pl/ i to wydaje się być naprawdę dość interesującym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy zacząć wszystko od nowa – bez długów (a przecież właśnie o to chodzi, prawda?) :) Jakbyście się zdecydowali na takie rozwiązanie, wystarczy przekonać sędziego, że nie jesteście w stanie spłacić swoich długów i po problemie :) Tylko pamiętajcie o wyciągnięciu odpowiednich wniosków, bo bez tego elementu istnieje duże ryzyko ponownego wplątania się w różnego rodzaju kłopoty finansowej.
Otwórz szeroko oczy. Tylko mięczaki je zamykają.
pellag
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 Paź 2017 21:42

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez chauwa » 26 Paź 2017 11:38

Ja tylko kredyty i to na poważne rzeczy typu samochód albo mieszkanie, a nie na głupotki :) Takie szybkie pożyczki moim zdaniem są bez sensu, ale przecież każdy postępuje tak, jak uważa za słuszne.
chauwa
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 Paź 2017 10:54

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez Bretagne » 26 Paź 2017 18:21

To gdzie zabrać pożyczkę zależy bardziej od tego jakie chcemy fundusze uzyskać - ja polecam zerknąć tutaj: https://concash.pl/chwilowki-przez-internet. Nie potrzeba zaświadczenia o pracę, ani o zarobkach. Myślę, że to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie posiadają umowy o pracę tylko umowy tzw. śmieciowe.
Bretagne
 
Posty: 17
Rejestracja: 26 Paź 2017 18:13

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez ewa » 09 Lis 2017 13:25

Na pewno szybka chwilówka dużo bardziej kusi niż załatwianie formalności przy wzięciu kredytu. Tylko trzeba liczyć się z konsekwencjami wzięcia takiej chwilówki. Chyba wolałabym wcześniej sprawdzić tutaj https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe która z firm ma dla mnie najbardziej korzystną pożyczkę. Po upewnieniu masz szanse, że ta pożyczka bedzie korzystna.
ewa
 
Posty: 87
Rejestracja: 07 Sie 2014 18:49

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez Truskkawska » 09 Lis 2017 18:34

Pożyczki bez BIK i KRD w Monebay ktoś z Was brał? Szukam właśnie niedużej pożyczki, gdzie nie będą sprawdzać BIK itd. No i żeby termin spłaty był taki rozsadny. Doradzi mi ktoś?
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez Michal12w » 10 Lis 2017 05:36

No jak na moje pożyczka to dobra opcja. Ale kredyt też nie jest wcale taki zły. Więc uważam, że no warto sobie brać takie coś.
____
k2kredyt.pl
Michal12w
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 Lis 2017 05:05

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez Tomo33 » 15 Lis 2017 08:54

Ja bym wzięła szybką pożyczkę. Myślę, że warto zainteresować się ofertą naszej rumuńskiej konkurencji. Ich pożyczki pozabankowe Împrumut pe termen lung są po prostu rewelacyjne. Niskie oprocentowanie i niezwykle korzystne warunki. Zobaczcie sami !
Tomo33
 
Posty: 80
Rejestracja: 29 Cze 2017 06:49

Re: Kredyt czy szybka pożyczka ?

Postprzez Tensjio876 » 19 Lis 2017 21:47

Czasem lepiej zdecydować się na szybką pożyczkę pozabankową. Oprocentowanie jest podobne jak w banku, a nie trzeba czekać kilka dni na decyzje i załatwiać tyle dokumentów.
Tensjio876
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Lis 2017 21:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości