Karma dla psa

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Karma dla psa

Postprzez kurek » 12 Kwi 2017 13:33

Hej forumowicze
Posiadacie może jakieś pieski u siebie w domu? Czym je karmicie?
Jeśli potrzebujecie, to mam namiary na całkiem niezły sklep zoologiczny ze sporym wyborem karm dla psów. Sklep oferuje zarówno karmy suche jak i mokre.
http://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html
Na przykład dostępne są marki: Josera, Acana i Royal Canin.
Rozmawianie to ludzka zdolność.
kurek
 
Posty: 316
Rejestracja: 16 Wrz 2014 10:20

Re: Karma dla psa

Postprzez zuzia.gola » 29 Kwi 2017 21:13

Na blogu RoyalCanin właśnie znalazłam fajny wpis z radami, jak karmić psy małych ras https://royalcanin.pl/pies/psy-male/spr ... c-psy-male i myślę, że szczęśliwi posiadacze takich psiaków powinni to przeczytać. Sama miałam problem z moja sunią, bo przestałą w pewnym momencie wcinać. Zastosowałam się do porad i już jest ok.
zuzia.gola
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 Lip 2014 16:42

Re: Karma dla psa

Postprzez kurek » 04 Maj 2017 12:44

royal canin jest ok.
Rozmawianie to ludzka zdolność.
kurek
 
Posty: 316
Rejestracja: 16 Wrz 2014 10:20

Re: Karma dla psa

Postprzez litosX5 » 04 Maj 2017 20:14

Też potwierdzam, że spoko jest.
_____________________________
suszarka do naczyń
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: Karma dla psa

Postprzez karami » 23 Maj 2017 15:54

Nie samą karmą pies żyje. Mój pies jest już wiekowy, więc dbam o to żeby miał witaminy i suplementy diety. Podaję mu GeriatiVet - VetExpert, który zawiera substancje mające uchronić go od najczęściej występujących zaburzeń stanu zdrowia u starszych psów.
karami
 
Posty: 207
Rejestracja: 11 Maj 2017 09:46

Re: Karma dla psa

Postprzez magnus » 23 Maj 2017 22:08

Ja swojemu psu daję suchą karmę
magnus
 
Posty: 29
Rejestracja: 21 Lip 2015 21:36

Re: Karma dla psa

Postprzez sylwia4012 » 05 Paź 2017 18:20

Na karmie dla psa nie należy oszczędzać. Lepiej wydać trochę więcej i mieć pewność że nie zaszkodzi zwierzakowi bo jak się zatruje to potem już tylko weterynarz zostaje. Jak coś to podrzucam namiar na bardzo dobrą lecznicę - http://www.lecznica-homeopatia.pl . To specjaliści z pasją do swojej pracy. Znają się na tym co robią i leczą naturalnymi metodami.
sylwia4012
 
Posty: 225
Rejestracja: 21 Sty 2014 17:20

Re: Karma dla psa

Postprzez Pacynka0 » 19 Paź 2017 11:15

Ja ogólnie chodzę po sklepach za karmą ale czasem muszę czegoś poszukać w Internecie. Znalazłam ostatnio plaqueOff dental bites od VetExpert i póki co to daje mojej kotce. Miala spore problemy z zębami, dziąsłami a w tym z nieświęzym oddechem ale już kończę pierwsze opakowanie i dostrzegam zmiany na lepsze. Zależało mi na naturalnym składzie a ich jest w 100% naturalny.
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Re: Karma dla psa

Postprzez ExpertPetvita » 26 Paź 2017 14:05

Karmy typu Royal Canin, Eukanuba, Pedigree, Bosch itp. składają się przede wszystkim ze zbóż, kukurydzy i innych zapychaczy, natomiast zawartość mięsa jest bardzo niska. Pamiętajmy, że mimo udomowienia psów, nadal najłatwiej przyswajalne składniki zawarte są w mięsie.  Oprócz samego mięsa, pies potrzebuje składników pochodzenia roślinnego, jednakże kukurydza i zboża to jedynie węglowodany nie mające poza tym żadnych wartościowych składników.  Godną polecenie karmą jest PETVITA. Ma w swoim składzie dużo mięsa (ok. 60%), nie ma zbóż ani innych zapychaczy typu kukurydza, kasza lub ryż.
Karma Petvita jest również wydajna. Jej mniejsza ilość spełnia całkowite dziennie zapotrzebowanie żywieniowe pupila. Dla psa o wadze 30kg karma starczy na ok. 50dni. Karma dostępna jest w wielu wariantach smakowych (kaczka, indyk, jagnięcina, łosoś, i inne) oraz dopasowana do wieku (Junior/Adult/Senior) i rasy (Small/Medium/Large). Oprócz tego jest jeszcze karma na problemy z nadwagą w wersji Light. Producent posiada również w swojej ofercie karmę mokrą.
Więcej informacji na stronie: www. petvita.com.pl
Pozdrawiam
Expert Petvita
ExpertPetvita
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Paź 2017 10:49

Re: Karma dla psa

Postprzez liczan » 26 Paź 2017 17:28

magnus napisał:Ja swojemu psu daję suchą karmę

ja to samo i sprawdza sie bardzo dobrze psiak jest zdrowy
liczan
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 Paź 2017 17:26

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości