Ubezpieczenie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Ubezpieczenie

Postprzez fastka » 13 Paź 2017 08:08

Jeśli szukasz dobrego ubezpieczenie możesz też zajrzeć na stronę aegon.pl/Strona-glowna/ i tam znajdziesz na pewno coś odpowiedniego dla siebie bo możliwości i wariantów ubezpieczeń jest tam bardzo dużo
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Ubezpieczenie

Postprzez Murder » 22 Paź 2017 17:49

A czy posługujecie się może jakimiś porównywarkami odnośnie ubezpieczeń? Ja stoję teraz przed takim dylematem czy wykupywać polisę narciarską, na razie sezon się zbliża a ja znalazłem tylko jedną stronkę www.ubezpieczeniaonline.pl/narciarskie/0.html, co o niej myślicie? Wydaje się Wam okej, a może ktoś miał już z nią jakąś styczność? Ciężka sprawa, będę czekał na jakieś opinie, no a jak się nic innego nie znajdzie to pewnie skorzystam z tej i wykupie najlepszą ofertę dla mnie
Murder
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Paź 2017 18:27

Re: Ubezpieczenie

Postprzez koczaj » 23 Paź 2017 19:25

Ja znalazłem ostatnio w internecie ranking na ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniaonline.pl i wydaje mi się bardzo rzetelny, wszystko jest przedstawione klarownie i przystępnie dla człowieka. Ogólnie polecam takie rankingi, lepsze są niż wizyty u agentów
koczaj
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Paź 2017 11:54

Re: Ubezpieczenie

Postprzez spartan » 30 Paź 2017 16:25

Moja znajoma ma wykupioną polise w Vienna Life i korzysta z takiego narzędzia jak http://www.viennalife.pl/strefa-klienta ... aj-polisa/ . Ten system umożliwia np. dostęp do wszelkich informacji związanych z uczestnictwem w programach Vienna Life, ssprawdzenie przebiegu inwestycji etc. Koleżanka bardzo sobie to chwali i generalnie poleca korzystanie zusług tej firmy Vienna Life.
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: Ubezpieczenie

Postprzez tomy » 31 Paź 2017 09:57

Malwina napisał:Nawet kilkaset złotych można zaoszczędzić.
Zwłaszcza jak wykupujesz w cuk szerszy pakiet.
tomy
 
Posty: 77
Rejestracja: 01 Cze 2017 14:32

Re: Ubezpieczenie

Postprzez rowia » 24 Lis 2017 12:30

Można też sporo zaoszczędzić na ubezpieczeniu jeśli kupi się ubezpieczenie firmy na fullpolisa.pl . W tej multiagencji można wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych, wszystko w jednym miejscu - bardzo wygodne
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: Ubezpieczenie

Postprzez annao » 24 Lis 2017 13:30

A czy jakieś dobre ubezpieczenia na życie znacie? Zastanawiam się nad czymś stąd https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ Co o tym sądzicie?
Może w jakimś odległym miejscu przebywa wszystko to, co stracone.
annao
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Lis 2017 15:30

Re: Ubezpieczenie

Postprzez Malwina » 28 Lis 2017 16:00

tomy napisał:
Malwina napisał:Nawet kilkaset złotych można zaoszczędzić.
Zwłaszcza jak wykupujesz w cuk szerszy pakiet.

Dokładnie.To wychodzi taniej niż kupowanie każdej polisy oddzielnie.
Malwina
 
Posty: 196
Rejestracja: 28 Cze 2015 13:44

Re: Ubezpieczenie

Postprzez zosiapati » 29 Lis 2017 15:33

Ja się niestety niezbyt na tym znam. I dlatego też nie będę mógł pomóc...
Mogę umrzeć z uśmiechem na ustach. Nie kłamię.
zosiapati
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Lis 2017 19:03

Re: Ubezpieczenie

Postprzez olga1983 » 05 Gru 2017 11:28

annao napisał:A czy jakieś dobre ubezpieczenia na życie znacie?


Tutaj https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie popatrz. To oferta od Nationale Nederlanden. Myślę, że może Ci się spodobać. Koszt ubezpieczenia u nich nie jest wysoki, a kwoty ewentualnych wypłat spore. Najlepiej dopytaj jakiegoś agenta w temacie.
olga1983
 
Posty: 306
Rejestracja: 02 Lip 2015 07:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości