szybka gotówka

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

szybka gotówka

Postprzez tadzik221 » 25 Wrz 2017 09:13

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki pozabankowe, pożyczka to jedna z oferta firmy Aasa która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !
tadzik221
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Lip 2017 15:41

Re: szybka gotówka

Postprzez Wiwo » 25 Wrz 2017 11:13

Pożyczki to nic dobrego.
_____
http://fastserv.pl/
Wiwo
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 Wrz 2017 10:56

Re: szybka gotówka

Postprzez telti » 26 Wrz 2017 07:38

Naturalnie, że pożyczki to nic dobrego. Takie są realia. Nie rozumiem, dlaczego nie wszyscy to rozumieją. Ludzie nie myślą, czy jak? Ma ktoś jakiś pomysł?
Życie nie polega na mierzeniu wszystkiego linijką i kątomierzem, żeby bilans się zgadzał jak na rachunku bankowym
telti
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 Wrz 2017 12:48

Re: szybka gotówka

Postprzez byznesmen » 07 Paź 2017 00:43

Owszem, ja mam. Wystarczy trochę wyobraźni lub, niestety, własne przeżycia. Załóżmy, że jednego dnia tracisz płynność finansową, szef odwleka z Twoją pensją a Ty masz do zrealizowania projekt, za który zgarniesz sporą kasę. Niestety, wymaga on wkładu finansowego, na który obecnie nie możesz sobie pozwolić a trzeba to zrobić dziś bo jutro już będzie za późno. Zainwestowałeś w to już nieco pieniędzy i teraz, przez chwilowy kryzys, masz to wszystko stracić? Nie wiem jak Ty kolego, ale ja bym się nie poddał. Poszperałbym w necie, znalazł porównywarkę chwilówek, ot, choćby faraon24 https://faraon24.pl/, w kilka chwil znalazł to co mnie interesuje, pożyczył kasę i robił dalej to co przyniesie mi zysk, a być może następnych klientów. Twój wybór :)
byznesmen
 
Posty: 29
Rejestracja: 27 Wrz 2017 00:17

Re: szybka gotówka

Postprzez Fionnka009 » 09 Paź 2017 12:28

Jak zależy wam na szybkości to wybierajcie oferty pożyczek przez internet. Przewaznie zaciągniecie pożyczki w takich firmach trwa bardzo krótko. Ja tak brałam pożyczkę w firmie https://mikrorata.pl/pozyczki-na-dowod-przez-internet/ szybko wszystko poszło. NIe brałam dużo, bo nie potrzebowałam zbyt wiele. Szybko spłaciłam i miałam z głowy
Fionnka009
 
Posty: 166
Rejestracja: 08 Sie 2017 06:35

Re: szybka gotówka

Postprzez Truskkawska » 09 Paź 2017 16:06

Takie pożyczki pozabankowe to dobra sprawa, ale trzeba zawsze dobrze zapoznać się z warunkami pożyczki i najlepiej brać takie pożyczki w firmach które są bardziej znane albo z polecenia.
Truskkawska
 
Posty: 662
Rejestracja: 04 Sty 2017 19:56

Re: szybka gotówka

Postprzez karami » 13 Paź 2017 10:10

Ludzie od zawsze pożyczali pieniądze ale nie wszyscy mądrze. Wziąć w wpakować się w kanał to średnia przyjemność. Załapałam się na pożyczkę w banku raiffeisen. Nieoprocentowana na 2 lata i tylko zapłaciłam nie całe 3 proc prowizji. Żadnych zaświadczeń wystarczył dowód.
karami
 
Posty: 207
Rejestracja: 11 Maj 2017 09:46

Re: szybka gotówka

Postprzez Anakin » 13 Paź 2017 13:09

Ciekawe kiedy ludzie nauczą się, ze pożyczki w placówkach pozabankowych są w stanie przynieść właściwie tylko i wyłącznie kłopoty. Czasami lepiej jest długo składać pieniądze na coś wymarzonego, niż od razu decydować się na pożyczkę. Już nawet nie wspominam o wysokim oprocentowaniu. ;)
Awatar użytkownika
Anakin
 
Posty: 290
Rejestracja: 15 Wrz 2017 12:29

Re: szybka gotówka

Postprzez czarownica » 16 Paź 2017 16:23

Szybka gotówka kusi wiele osób ale nie można też podejmować takich decyzji pochopnie. Osobiscie wole się zastanowić. Sprawdzić na procredit , która oferta jest oplacalna. Gdzie oprocentowanie jest niskie i wtedy podjąć ostateczną decyzje.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: szybka gotówka

Postprzez fantom » 18 Paź 2017 10:41

Zawsze taka gotówka kusi ludzi, chociaż nie ma co podejmować pochopnych decyzji. Lepiej już sprawdzić tutaj http://bezpiecznechwilowki.pl , jaka oferta bedzie korzystna, gdzie koszty pożyczki są najniższe i wtedy się decydować.
fantom
 
Posty: 161
Rejestracja: 21 Paź 2014 15:39

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości