łóżko z baldachimem

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

łóżko z baldachimem

Postprzez amarleta » 20 Wrz 2017 19:53

Dobry wieczór, małymi krokami zbieram się do remontu mojej sypialni. Niestety z uwagi na inne ważniejsze wydatki zwlekałam z tym bardzo długo. Ale z drugiej strony się cieszę , ponieważ mogłam " zapiąć wszystkie moje pomysły na przysłowiowy guzik :D. Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o tym aby moja sypialnia była typowo królewska prosto z filmu kostiumowego. :D Więc zaplanowałam, że będzie znajdować się tam duże sypialniane łóżko z baldachimem. Z tym, że nie chcę zamówić gotowego gdyż wiem , że będzie kosztować "krocie" wolę samemu je odpowiednio "przystroić". Przejrzałam bardzo wiele stron z tego typu łóżkami, między innymi http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-po ... pm290.html Jednak nadal nie wiem- jak krok po kroku się do tego zabrać. Czy ktoś z Was wykonywał dla siebie ewentualnie dla kogoś innego tego typu łóżko? Co i gdzie powinnam kupić ? Oczywiście, łóżko czyli stelaż oraz materac już mam ale potrzebna jest cała reszta. :) Czekam z niecierpliwością na wszelkie szczegóły dotyczące tematu. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru. :)
amarleta
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 Wrz 2017 20:04

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez burn » 24 Wrz 2017 17:36

Kiedyś były w modzie takie łóżka.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez Mirinda » 27 Wrz 2017 17:08

Moim zdaniem to zbyt królewskie jak na moje małe mieszkanko w blokach.Takie łóżka modne były w wielkich willach bogatych biznesmenów.
Obecnie ludzie są chyba mniej rozrzutni i coraz rzadziej decydują się na tego typu zakupy.Sporo osób za to wybiera swoje łóżka w sklepie https://www.urokdrewna.pl/lozka
Można u nich znaleźć łóżka sosnowe,bukowe,ale też szafki na buty i różne bibeloty.
Mirinda
 
Posty: 17
Rejestracja: 16 Mar 2017 10:22

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez bizgirl » 27 Wrz 2017 22:02

Sama nie wiem, czy postawiłabym na takie łóżko. Chyba raczej to dobre kilka lat temu.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez Tymoteusz1 » 16 Paź 2017 21:30

Przecież wcale nie trzeba mieć baldachimu, by czuć się w łóżku bardzo dobrze.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 03 Mar 2022 21:52, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez koliber » 18 Paź 2017 13:56

Z baldachimem czy bez - najważniejszy jest wybór konkretnego materaca i nie można na nim oszczędzać. Zerknij na produkty wykonane w technologii Viscotherapy, bo zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała, redukują nacisk czy napięcie mięśni oraz poprawiają krążenie krwi. Na takim materacu sne będzie nie tylko przyjemny ale przede wszystkim zdrowy!
koliber
 
Posty: 470
Rejestracja: 18 Maj 2016 10:06

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez spartan » 31 Paź 2017 12:00

Warto skupić się na wyborze odpowiedniego materaca, bo od tego zależy komfort Twojego snu. Firma ART-MED oferuje materace w technologii Viscotherapy - zwłaszcza produkt o nazwie SupremeVisco o największej gęstości 85 kg/m3. Ja nie spotkałem się do tej pory z takim produktem ale z ciekawości poczytałem na jego temat nieco więcej. Okazuje się, że materac wykonano z pianki termoelastycznej która jako jedna z nielicznych materiałów zapewnia tak dobre dopasowanie do kształtu ciała, podparcie kręgosłupa oraz zmniejszenie napięcia mięśni. Sen na takim materacu na pewno nie kończy się więc porannym bólem pleców.
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez igregor » 31 Paź 2017 12:04

To taki wybryk niemal królewski :)
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez Anegdota » 31 Gru 2017 13:49

Do takiego prawie krolewskiego loza z baldachimem pasuje idealnie taka krolewska narzuta: https://artstylmeble.pl/pol_m_Stylowe-t ... o-419.html - piekne, prawda? W ogole, w sklepie ArtStyl Meble mozna dostac oprocz takich narzut, to jeszcze mozna zakupic u nich meble stylowe, czy roznego rodzaju aranzacje na okna. Jest to sklep idealny dla osob, ktorym podoba sie wlasnie taki styl umeblowania.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: łóżko z baldachimem

Postprzez Parleto » 15 Sty 2018 22:32

Wiadomo ,że dobór mebli do sypialni jak i materca musi być przemyślany. Ja stawiam przede wszystkim na funkcjonalność mebli a takie szafki nocne https://www.urokdrewna.pl/szafki-nocne to dla mnie must have. Można w nich schować wiele niezbędnych przedmiotów bo są pojemne a przy tym niewielkie. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj jakośc wykonania i materiał - drewno sprzyja zdrowiu ,dlatego warto stawiać na najwyższą jakość.
Parleto
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 Gru 2017 22:53

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron