Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez d3mnik » 05 Paź 2017 07:45

Domatus jest przedsiębiorstwem specjalizującym się produkcją okien i drzwi. Trzydzieści lat doświadczenia zapewnia każdemu klientowi fachową obsługę.
W naszej ofercie mogą Państwo zaznajomić się z oknami pochodzącymi z naszego warsztatu, drzwiami oraz innymi wyrobami PCV, szeroką gamą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, roletami, wyrobami aluminiowymi, bramami garażowymi rolowanymi i segmentowanymi oraz rozwiązaniami dla domów pasywnych. Od wielu lat dążymy do udoskonalania naszych usługi.
d3mnik
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 Lip 2017 12:43

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez aneczka » 09 Lip 2019 21:52

słyszałam włąśnie ze okna auluminiowe sa lepsze niz pcv, to prawda?
aneczka
 
Posty: 69
Rejestracja: 09 Lip 2019 21:49

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez bizneswoman1 » 30 Lip 2019 18:12

Ja się nie zgodzę. Nie wiem pod jakim kątem lepsze? Niektórzy uważają, że wyglądają nowocześnie ale ja mam Okna Pixel z Oknoplast w kolorze antracyt quartz i wiele osób uważa je za nowoczesne pod względem wyglądu, a ja wiem, że technologie, które wykorzystano do ich produkcji sprawia, że mimo lekkości okien PVC są one na prawdę bardzo szczelne i świetnie izolują. Okna PVC są też tańsze jak okna aluminium czy drewno, a jak wybierzesz firmę z doświadczeniem z opatentowanymi technologiami to na pewno nie pożałujesz. My jesteśmy zadowoleni bardzo.
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez Kames113 » 31 Lip 2019 21:40

Ile wydajecie na produkcje?
Kames113
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 Lip 2019 21:36

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez Olsy » 25 Paź 2019 12:46

Ja natomiast na twoim miejscu wybrałbym się do firmy zajmującej się sprzedażą okien jak w Poznaniu firma Domega i porozmawiał z obsługa czego oczekujecie oraz w jakim mniej więcej budżecie. Wtedy będą w stanie zaoferować Ci kilka propozycji i dużo łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzję. W moim przypadku były to okna PCV OknoPlast do tego zajęli się montażem, więc cała realizacja przebiegła po mojej myśli i już możemy niedługo wprowadzać się do naszego nowego domu :)
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez Małgorzata85 » 04 Lis 2019 13:17

Producentów okien na rynku jest naprawdę wielu więc jest w czym wybierać. Najważniejsze jednak aby przy zakupie okien kierować się jakością wykonania oraz uw okna. To jaki współczynnik przenikania ciepła ma okno bardzo wpływa na późniejszą eksploatację domu czy mieszkania. Im szczelniejsze i bardziej ciepłe okna tym niższe koszty ogrzewania.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez Buziak12 » 19 Lis 2019 19:27

Ja podobnie jak bizneswoman też mam z Oknoplastu okna. Nie są one nowe bo mają już 9 lat. Wprowadzaliśmy się w 2010 roku dlatego łatwo mi obliczyć. Jak na 9-letnie okna to jakość na prawdę świetna. Mamy spokój jeszcze na długie, długie lata. Białe okna to taka klasyka do wszystkiego pasuje. Jeszcze my mamy biały dom i białe wnętrza więc całość jest ze sobą kompatybilna. Okna dobrze izolują, po 9 latach nie widzę odkształceń ani odbarwień. Ładna, solidna stolarka. Nie narzucam nikomu wyboru oczywiście ale jeśli miałabym kupić drugi raz to też te same okna :)
Buziak12
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Sie 2016 11:29

Re: Produkcja okien - najlepsza na rynku!

Postprzez saki89 » 28 Lis 2019 23:58

No a firmę Drutex już sprawdzałeś? Myślę, że to właśnie oni przedstawią Ci jedną z najlepszych ofert. Wiesz już, jakie okna są Ci potrzebne? Masz sprecyzowane wymagania, czy liczysz na pomoc specjalistów w odpowiednim doborze okien dla siebie? Bo to również jest bardzo ważne.
saki89
 
Posty: 1701
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości