Osuszanie posadzek po zalaniu

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez Marynak66 » 27 Wrz 2017 18:37

Czy ktoś z was zna może dobrą i profesjonalną firmę, która zajmuje się takimi zadaniami jak Osuszanie posadzek po zalaniu? Sąsiadowi wybiła rura i mam mokre całe mieszkanie... Trzeba cos z tym szybko zrobić i będę wdzięczny za pomoc!
Marynak66
 
Posty: 53
Rejestracja: 29 Mar 2017 11:15

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez visnia » 26 Wrz 2019 19:09

Żeby wiedzieć, ile będzie kosztować i przede wszystkim ile będzie trwać takie osuszanie zalanego mieszkania, powinieneś skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tym temacie. Oni najlepiej się w tym temacie wypowiedzą, maja stosunkowo długie doświadczenie.
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez inka55 » 01 Paź 2019 22:19

Jeżeli doszło do zalania to według mnie najlepszą opcją będzie firma osuszająca warszawa to miasto w którym jest wiele tego typu firm, ale firma Optimal może być najlepszym rozwiazaniem. Mają wiele lat pracy za sobą i wiedzą jak podchodzić do każdego zlecenia. Na pewno twoje posadzki zostaną osuszone profesjonalnie bez skutków ubocznych.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez grubalinka22 » 10 Lis 2020 17:49

Zanim zaczniemy osuszanie to warto znać lokalizację wycieku. Zobaczcie co piszą na ten temat na stronie wykrywanie wycieków z rur koniecznie poczytajcie bo to ważna sprawa. Są firmy które się tym profesjonalnie zajmują. Zapoznajcie się i kontaktujcie się z nimi.
grubalinka22
 
Posty: 686
Rejestracja: 13 Paź 2017 09:39

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez DingDong » 23 Lut 2021 11:44

Masz rację, najważniejsze to ustalić gdzie dokładnie jest przeciek, i sprawdzić też czy reszta rur jest w porządku. Bo może już wszystkie wymagają wymiany. Zgłoś się do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/, gdzie możesz zlecić wykonanie ekspertyzy budowlanej. Dzięki niej będziesz wiedział czy wszystko jest w porządku i możesz remontować mieszkanie, czy też trzeba wykonać jeszcze jakieś naprawy. Firma działa w tej tematyce od lat, prowadzi ją biegły sądowy z zakresu mykologii i ochrony środowiska, więc otrzymasz tam profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.
DingDong
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Paź 2018 09:15

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez Ingrid321 » 13 Lis 2022 13:37

Samo osuszanie jest bardzo ważną czynnością i ja jestem zdania, że właśnie takie działania najlepiej jak wykonują właściwi specjaliści. Na pewno również bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć kogo do takiego rodzaju prac wezwać. ja zawsze stawiam na doświadczenie firmy https://osuszanie24.com/ i nigdy się na nich nie zawdiodłam.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez wiosenna13 » 28 Gru 2022 18:56

Ja Właśnie kupiłam mieszkanie i zastanawiam się nad wypożyczeniem osuszacza do szybszego osuszenia ścikan po tynkowaniu aby móc je pomalować, np https://optimal-osuszanie.pl/wynajem-osuszaczy/. Niektórzy z Was mogą być zainteresowani suszeniem mechanicznym samodzielnie aby zapłacić tylko za wynajem sprzętu a nie całą usługę.
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez gama » 31 Gru 2022 18:35

Po zalaniu posadzka na pewno się uszkodzi i trzeba będzie ją naprawić. Z pewnością konieczne będzie frezowanie posadzek , ale to nie problem ponieważ są firmy które oferują taką usługę
gama
 
Posty: 511
Rejestracja: 15 Lip 2019 15:38

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez Ingrid321 » 07 Lut 2023 09:20

Kiedy jeszcze mówimy o takich działaniach to ja również chcę powiedzieć, że właśnie bardzo ważną sprawą jest to aby również zdawać sobie sprawę z tego kto w Poznaniu zajmuje się osuszaniem mieszkań i budynków. Jeżeli chodzi o mój wybór to ja zawsze współpracuję z firmą https://www.osuszarnia.pl/osuszanie-poznan/ i wiem doskonale, że to jest coś niezwykle ważnego.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32

Re: Osuszanie posadzek po zalaniu

Postprzez malkontentis » 21 Lut 2023 21:15

;) ;) ;) ;)
malkontentis
 
Posty: 602
Rejestracja: 04 Maj 2019 16:18

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości