Imprezy w mieście - dobry sposób na promocję?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Imprezy w mieście - dobry sposób na promocję?

Postprzez ekologia » 20 Sie 2016 14:08

Myślicie, że organizowanie i sponsorowanie różnych imprez to dobry sposób na marketing dla firmy?
Tutaj http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/ ... E-LAB.html widziałam coś takiego.
Chodzi o to, że RWE zmieniło nazwę na Innogy. W związku z tym organizują całą masę imprez, więc przyciągają w ten sposób ludzi i ich zainteresowanie.
Podoba mi się pomysł.
Tym bardziej, że ma to też związek z tzw. dekarbonizacją energii.
ekologia
 
Posty: 245
Rejestracja: 03 Mar 2015 15:36

Re: Imprezy w mieście - dobry sposób na promocję?

Postprzez szpotek » 23 Sie 2016 08:26

Zajebisty sposób:)
Nie ma nic lepszego niż dobra imprezka hehehe
szpotek
 
Posty: 74
Rejestracja: 15 Gru 2015 13:51

Re: Imprezy w mieście - dobry sposób na promocję?

Postprzez zacharczuk1 » 26 Sie 2016 08:17

Świetny pomysł ale kosztowny na promocje i niedostepny dla każdego 8-)
blog na blogger czy ma sens?
zacharczuk1
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 Sie 2016 08:16

Re: Imprezy w mieście - dobry sposób na promocję?

Postprzez burn » 31 Sie 2016 12:13

Każdy lubi się pobawić, więc to dobry pomysł. A gdzie robić takie imprezy? W jakim mieście? W jakim klubie? Myślę, że dobrze wcześniej zapoznać się z różnymi ofertami i na przykład poczytać o klubach dla 30 latków w Poznaniu na Maxmag.pl . Tam są opisane najlepsze kluby w mieście.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Imprezy w mieście - dobry sposób na promocję?

Postprzez KonyGWA22 » 22 Wrz 2017 11:57

O ile dobrze jest poprowadzona, to taka impreza to dobry pomysł. Zobacz ofertę konferansjera, który pomaga prowadzić różne tematyczne imprezy firmowe - https://bogdanmichalec.pl/konferansjer-prowadzenie-imprez/ w ciekawy sposób. Pozdrawiam
KonyGWA22
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Wrz 2017 11:54


Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości