Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarobić?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez Ares » 28 Gru 2015 16:12

Myślę, że warto pamiętać również o wszystkich czynnościach notarialnych. Jeśli szukacie w Warszawie dobrej kancelarii notarialnej, to możecie przejrzeć sobie ofertę firmy kancelaria-notarialna.net. Myślę, że uda wam się w tym miejscu załatwić wszystkie czynności notarialne.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez pik » 01 Mar 2016 11:53

Odnośnie pełnej obsługi notarialnej, to dobrą ofertę można znaleźć w Notariusz Warszawa Wola - Ewa Kuśmierowska & Aneta Sitnicka-Urbaniak. Jest to z pewnością bardzo dobra i rzetelna kancelaria notarialna, więc według mnie warto skorzystać z oferowanych przez nich usług.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez Apollog » 14 Mar 2016 20:16

Proponuję, żebyś zajrzał sobie na stronkę: http://www.burco.pl i tam zobaczył:-) Morze zawsze było modne, i zawsze będzie:-) Moi znajomi właśnie wynajęli od tej firmy taki apartament na lato, w sumie juz chyba trzeci raz i są bardzo zadowoleni z poziomu obsługi klienta:-)
Apollog
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 Mar 2016 01:25

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez roksana » 30 Mar 2016 16:53

Moją uwagę ostatnio przykuły te apartamenty lublin.
Bardzo stylowe, komfortowe i z historią. Do mnie zawsze przemawiają takie miejsca :)
roksana
 
Posty: 224
Rejestracja: 18 Kwi 2014 16:30

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez zott » 26 Paź 2016 14:56

Jeśli interesują was apartamenty nad morzem, to możecie zajrzeć do tej oferty - apartamenty nad morzem na sprzedaż. Uważam, że naprawdę fajna lokalizacja, więc także i wam mogą się takie apartamenty spodobać.
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez Anegdota » 23 Mar 2017 12:17

Moim zdaniem opłaca się kupić mieszkanie w Warszawie. Ja już oglądałam nowe osiedle na Topograficznej
http://www.poziom.waw.pl/topograficzna/lokalizacja . Zawsze się znajdzie ktoś, kto chętnie wynajmie loku. Tym bardziej w stolicy.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez fastka » 02 Sie 2017 08:51

Na pewno warto kupować mieszkania pod wynajem w dużych miastach i kurortach, tam można najwięcej potem zarobić na wynajmie. Ja bym postawiła na duże miasto takie jak Warszawa, tu zawsze znajdą się chętni a ceny mieszkań nie są wcale takie wysokie, np Wola i osiedle Nowe Odolany ma przystępną cenę a lokalizacja bardzo dobra, bo Wola to prawie centrum :)
fastka
 
Posty: 672
Rejestracja: 10 Gru 2016 20:19

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez Kamisz » 06 Wrz 2017 17:45

Jeżeli chodzi o inwestycje mieszkaniowe, to większe miasta z pewnością będą lepszym rozwiązaniem niż średnie i małe miasteczka. Dziś modnym staje się też krótkoterminowe wynajmowanie mieszkań. O tym jak zarabiać na krótkoterminowym wynajmie apartamentów można dowiedzieć się m.in. na specjalistycznych portalach internetowych dedykowanym właścicielom lokali. Decydując się na krótkoterminowe wynajmowanie lokalu, możemy też powierzyć opiekę nad apartamentem firmie, która zajmuje się kompleksowym zarządzaniem wynajmu mieszkań.
Kamisz
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 Wrz 2017 15:01

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez Luna077 » 20 Wrz 2017 21:23

Wybór odpowiedniej inwestycji nigdy nie jest prosty. Obecnie jest bardzo dużo różnego rodzaju ofert więc ciężko jest się zorientować, która z nich jest najbardziej korzystna. Tutaj: http://www.viennalife.pl/ widziałam bardzo fajne oferty na inwestycje, które mogą Was zainteresować. Ważne żeby wcześniej zapoznać się z opiniami innych klientów, którzy podjęli taką inwestycję, czy faktycznie udało im sie coś na niej zyskać.
Luna077
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:10

Re: Inwestycja w mieszkania - gdzie i ile można na tym zarob

Postprzez ikksik » 21 Wrz 2017 12:57

Podobno teraz zmieniło się jakieś prawo w Polsce i już nie opłaca się tak bardzo zarabianie na nieruchomościach, czy to prawda?
ikksik
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Wrz 2017 12:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron