Wyposażenie restauracji

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez ignacyy91 » 23 Lut 2017 13:19

Na wyposażenie restauracji składają się meble i sprzęt gastronomiczny. Co do mebli, to jeśli restauracja ma być w klasycznym stylu, to warto postawić na meble drewniane, do ciemniejszego wnętrza takie o naturalnym odcieniu, natomiast do jaśniejszego białe lub szare, czy jasno-brązowe - zerknijcie na te krzesła drewniane powinny się nadać do restauracji.
ignacyy91
 
Posty: 202
Rejestracja: 28 Wrz 2015 13:01

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez Małgorzata85 » 08 Mar 2017 12:54

Warto też pomyśleć o ekspozytorach np na napoje. Możecie takie zakupić od Berkano EXPO http://www.berkano.pl/portfolio?category=6 . Ponadto firma świadczy usługo doradztwa w zakresie ekspozycji towarów. Tak naprawdę dobrze zaprezentowany towar szybko zniknie z półki.
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez zuzia.gola » 15 Mar 2017 19:25

Podstawa to naczynia gastronomiczne. Na https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/ ... ronomiczne widziałam spory wybór. Właściwie w jednym miejscu można kupić to, co niezbędne i w kuchni, spiżarni czy na sali.
zuzia.gola
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 Lip 2014 16:42

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez rafek34 » 11 Lip 2017 09:47

Nie wyobrażam sobie kuchni bez dobrego miksera, przy użyciu którego można zrobić chyba większość pysznych deserów (ale nie tylko). Do restauracyjnej kuchni idealnie sprawdza się te miksery planetarne, które można znaleźć np. w technica.pl - niezawodne, doceniane przez najlepszych kucharzy/cukierników ale i amatorsko gotujących i pieczących jak ja.
rafek34
 
Posty: 597
Rejestracja: 11 Maj 2015 18:48

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez korner » 11 Lip 2017 13:21

Restauracja to nie tylko dobry sprzęt kuchenny czy meble, to także profesjonalne środki czystości dla gastronomii , dzięki którym można utrzymać czystość w lokalu. Osobiście polecam SauberLab - jak dla mnie lider wśród rozwiązań dla restauracji w Polsce :)
korner
 
Posty: 49
Rejestracja: 23 Mar 2017 09:19

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez ress » 17 Lip 2017 08:37

W prowadzeniu restauracji dla mnie przydatny jest dostawca świeżych warzyw Rogowski. Jest to super udogodnienie. Mają świetne warzywa do szaszłyków. Klienci byli ostatnio zachwyceni i zebrała mi się dzięki temu nie mała sumka :)
ress
 
Posty: 44
Rejestracja: 17 Lip 2017 08:33

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez smile » 31 Sie 2017 08:37

Gastronomia to ciężki biznes. Chyba każdy tak powie. Życzę utrzymania się przez pierwsze miesiące/lata. ;) Jeśli chodzi o wyposażenie, to ze sprzętów mogę polecić dotykowe terminale POS od POSIFLEX http://www.posiflex.com.pl/. Każdy nowoczesny lokal ma te wytrzymałe urządzenia. Warto pomyśleć o ich zakupie.
smile
 
Posty: 13
Rejestracja: 31 Sie 2017 08:33

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez burn » 20 Wrz 2017 14:03

W restauracjach włoskich z pewnością przydadzą się kamienie do pizzy które usprawnią pieczenie. Chcąc zrobić prawdziwą, włoską pizzę, takie akcesoria są wręcz niezbędne w kuchni. Do tego oczywiście warto dobrać dobrej jakości łopatkę.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez crepereie » 09 Paź 2017 00:50

Na pewno przyda się jakaś dobra zamrażarka. Zawsze trzeba coś zamrozić, przetrzymać, zachować - osobna zamrażarka sprawdza się do tego idealnie. Z własnego doświadczenia, zarówno zawodowego jak i prywatnego, polecam zamrażarki Liebherr. Pojemne, wydajne i energooszczędne - to czego potrzebuje każda gastronomia.
crepereie
 
Posty: 82
Rejestracja: 30 Lis 2016 20:35

Re: Wyposażenie restauracji

Postprzez Adamila021 » 26 Paź 2017 07:39

Jeżeli poszukujecie wyposażenia do restauracji to koniecznie zajrzyjcie na http://savpol.pl . Jest to firma proponujaca wyposażenie różnych gastronomii jak np. cukiernie, piekarnie, lodziarnie. Również do restauracji i hoteli. Polecam bo mają najlepsze produkty nie tylko spożywcze, ale i także mniejszy sprzęt jak i maszyny do restauracji
Adamila021
 
Posty: 173
Rejestracja: 16 Mar 2017 08:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości