owoce dla firmy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

owoce dla firmy

Postprzez tilam » 04 Sie 2017 15:11

Witajcie! Mam pytanko , poradźcie mi czy takie coś jak każdego dnia świeże owoce w pracy dla pracowników sprawdzi się? Jak uważacie ? Poradźcie mi cos w tym temacie , nie bardzo wiem czy to się przyjmie . Chcę w ten sposób promować zdrowe odzywianie.
tilam
 
Posty: 232
Rejestracja: 02 Lut 2017 18:24

Re: owoce dla firmy

Postprzez jakcy » 05 Sie 2017 20:51

Ciekawe, popieram takie inicjatywy.
kariera zawodowa: blog praca
jakcy
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 Sie 2017 20:49

Re: owoce dla firmy

Postprzez korner » 07 Sie 2017 08:42

A może do tego przydałyby się warzywa? ;) Akurat znam dobrego dostawcę świeże warzywa dla gastronomii Rogowski. Taka inicjatywa powinna się sprawdzić. Zdrowe odżywianie jest teraz bardzo na topie!
korner
 
Posty: 49
Rejestracja: 23 Mar 2017 09:19

Re: owoce dla firmy

Postprzez krzysiekmal » 13 Sie 2017 21:21

Świeże owoce to super sprawa! Wydaje mi się, że wszyscy pracownicy będą zadowoleni. Oczywiście warto zadbać o różnorodność, tak żeby przez cały rok w biurze nie było tylko jabłek... ale generalnie pomysł super!
krzysiekmal
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 Kwi 2017 07:35

Re: owoce dla firmy

Postprzez ssabina » 16 Paź 2017 21:03

Myslę że wszystkie takie dodatkowe benefity dla pracowników są korzystne bo to ich mobilizuje. Tak jak na przykład te całe systemy lojalnościowe - http://sodexolojalnosc.pl/program-lojalnosciowy/ Świetna sprawa, można na prawdę podkręsić wydajnośc a także podnieśc renomę firmy i opinię o niej. Bez pracowników firma dużo nie zdziała, warto o nich dbać
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: owoce dla firmy

Postprzez tarzycjusz21 » 21 Maj 2019 10:00

U nas w firmie coś takiego się praktykuje i wszyscy zdecydowanie sobie to cenią :). Trzeba tylko pamiętać, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i warto od razu pomyśleć o tym, by w przyszłości wprowadzić coś jeszcze lepszego. Na przykład takiego rodzaju karty lunch na posiłki: https://www.edenred.pl/pl/karty-lunch-na-posilki są zdecydowanie świetnym rozwiązaniem, które na pewno bardzo motywująco zadziała na pracowników :). Poza tym – dobrze odżywiony człowiek to człowiek z siłą do pracy, prawda? :P
tarzycjusz21
 
Posty: 246
Rejestracja: 23 Sty 2019 15:13

Re: owoce dla firmy

Postprzez Radeisza » 19 Cze 2019 11:45

Świeże owoce na co dzień to rzeczywiście fajna sprawa. Dobrze, że poruszasz ten temat, bo sama jestem bardzo ciekawa co sądzą o tym pozostali forumowicze!
Radeisza
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Cze 2019 11:35


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości