Dobry tani i stabilny Hosting

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez Gotin » 28 Sty 2014 11:53

Ares napisał:Polecam wam firmę http://www.bezpiecznafirma.com.pl/ , która zajmuje się administracją nad serwerami dedykowanymi. Kompleksowe usługi i całodobowa dostępność administratorów pozwala na szybkie naprawianie usterek zgłoszonych przez właściciela serwera. Sprawdźcie ofertę firmy.


Szczerze mówiąc sam korzystam z takiej usługi od kilku miesięcy i muszę przyznać, że sporo czasu zaoszczędziłem, a problemy z sklepami zniknęły. Prawda jest taka, że hosting, czy też na serwerze dedykowanym czy też nie nigdy nie będzie w 100% sprawny, zawsze będzie jakaś usterka, która będzie mogła zakłócić funkcjonowanie strony. A oferta firmy, którą podałeś wygląda bardzo sensowanie, ja niestety nie mam stałej opłaty administrator serwera bierze u mnie opłatę stałą + 30 zł za każdą intwerwncje, a kilka ich w miesiącu jest. Dlatego chyba sam się do nich przeniosę.
Gotin
 
Posty: 201
Rejestracja: 27 Lis 2013 13:38
Miejscowość: Toruń

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez pik » 22 Lut 2014 15:48

Sprawdźcie oferty domen dla firm z końcówką firma.pl na http://www.firma.pl/ . W ofercie znajduje się również konto email z końcówką @firma.pl . Jest naprawdę atrakcyjna z dobrą ceną. Polecam.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez Ares » 31 Mar 2014 10:41

Sprawdźcie firmę www.ibe.pl - domeny, serwery wirtualne i strony www oferującą domeny dla firm z końcówką .firma.pl . Prócz tego oferują również profesjonalną administrację serwerów oraz pozycjonowanie stron www. Bardzo atrakcyjna oferta i niskie ceny.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez paku » 15 Maj 2014 15:26

W Hekko w pakiecie za 70 zł masz teraz 100 GB transferu. Do tego dostajesz od razu domenę PL za darmo i to się faktycznie opłaca.
Tym bardziej, że usługa jest rzeczywiście bardzo stabilna, ma wysoki uptime. Ze swojej strony - polecam.
paku
 
Posty: 340
Rejestracja: 03 Paź 2013 09:50

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez cookie » 19 Cze 2014 17:07

Można tez zrobić, żeby kupić domenę oraz serwer i zainstalować go w własnej firmie. Koszt serwera to od 2000 zł w www.ideal.pl Początkowo taki koszt jest wyższy, ale z czasem jak obliczyć miesięczne koszty hostingu to może wyjść taniej, szczególnie jak mamy w firmie kogoś kto jest z wykształcenia informatykiem.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez pik » 19 Wrz 2014 17:23

Co do własnego serwera to według mnie zbyt duży wydatek, do tego trzeba mieć osobę znająca się na tej robocie. Ja w swojej firmie wybrałem hosting SuperHost - http://superhost.pl/ . Myślę, że cena jest najbardziej adekwatna do ofert z wszystkich hostingów jakie przejrzałem. Jeśli szukacie dobrego hostingu to w Super Host mają aktualnie dobre promocje.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez DarekK » 26 Wrz 2014 19:57

Pod względem stabilności to jak najbardziej zgadzam się w kwestii SuperHost , obecnie chyba jedna z najbardziej stabilnych serwerów w Polsce. Można szukać czegoś lepszego zagranicą, ale tu z kolei takiej ceny nie znajdziecie. W kwestii promocji faktycznie mają obecnie Róg Obfitości - jest informacja na stronie głównej. I to szczerze mówiąc bardzo mocna promocja.
DarekK
 
Posty: 234
Rejestracja: 07 Maj 2014 07:04

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez Basiczek » 30 Wrz 2014 23:34

Też korzystam z Superhost.pl, dopasowałam sobie wreszcie pakiet do ruchu na stronie, bez przepłacania. Korzystałam z pomocy technicznej dobre po północy i mieli dla mnie cierpliwość. Zresztą mają ofertę 14 dni na próbę, więc może warto zajrzeć w ich możliwości tą drogą.
Basiczek
 
Posty: 125
Rejestracja: 22 Sie 2013 20:38

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez burn » 13 Lis 2014 13:14

ovh.pl?
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Dobry tani i stabilny Hosting

Postprzez Ares » 27 Lis 2014 15:44

Warto sprawdzić hosting w firmie IBE. Według mnie bardzo atrakcyjna oferta. Szybki i stabilny hosting, firma oferuje również adresy email dla firm w własnej domenie. Sprawdźcie ofertę na IBE Piotr Stoczewski.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości