Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez Weronika » 28 Maj 2012 07:49

Co myślicie o wykupieniu opcji reklamy wyświetlanej na stronach głównych różnych portali? Zastanawiam się nad tym, a przeglądając internet stwierdzam, że ta forma jest wszechobecna. Nie wiem jednak czy efekty są satysfakcjonujące. Co myślicie, ktoś próbował? a może postawić na inną formę promocji?
Weronika
 
Posty: 19
Rejestracja: 16 Maj 2012 08:21

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez julita75 » 28 Maj 2012 10:28

Taka reklama na stronach to bardzo dobra rzecz tylko zalezy tez od tego co chcesz oferowac. Tj . na stronie dla Ciebie nie reklamuj biura matrymonialnego albo na stronie motoryzacji kosmetykow dla kobiet. Dlatego najlespze sa strony takie uniersalne
julita75
 
Posty: 20
Rejestracja: 14 Maj 2012 09:59

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez Weronika » 29 Maj 2012 08:22

No wiadomo, reklama kosmetyków dla pań na stronie z narzędziami raczej się nie sprawdzi :DD a może znasz w takim razie jakąś sprawdzoną firmę która się tym zajmuje?
Weronika
 
Posty: 19
Rejestracja: 16 Maj 2012 08:21

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez Mentos » 10 Lip 2012 19:39

lepiej zainwestować w google Adwords ;)
wszystko gra jak trza.
Mentos
 
Posty: 6
Rejestracja: 27 Cze 2012 22:10

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez forek » 24 Lip 2012 14:01

reklama na stronach portali to strasznie droga zabawa idąca w setki tysięcy złotych.
Gdyby było taniej to pewnie więcej firm skusiłoby się na taką reklamę.

warto pisać teksty specjalistyczne i przekazywać je za free w zamian za umieszczenie naszego loga i linku, czy nazwy firmy.
forek
 
Posty: 18
Rejestracja: 24 Lip 2012 13:52

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez Adam_Smo » 30 Lip 2012 09:11

To z pewnością droga rozrywka, natomiast myślę, że jest jedną z najbardziej skutecznych metod reklamy. Oprócz tych, gdzie od razu włącza się jakiś filmik, który przestraszy mnie swoim hałasem i zazwyczaj natychmiast go wyłączam, więc nie pamiętam lub nawet nie zdążę zobaczyć, co miało mi być przedstawione.
Adam_Smo
 
Posty: 32
Rejestracja: 12 Lip 2012 21:11

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez iwan44 » 07 Wrz 2012 16:14

To jest droga impreza i mało skuteczna chyba że znajdziesz wydawcę który za np. 10 000 odsłon reklamy bierze nie więcej a niżeli 10 zł. I jeszcze jedno branże muszą być powiązane wtedy wiesz że to trafia odpowiedniego odbiorcy.
iwan44
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 Wrz 2012 16:09

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez Tadeusz85 » 10 Wrz 2012 12:01

Mentos napisał:lepiej zainwestować w google Adwords ;)
Też tak uważam. Wyjdzie Cię ta reklama taniej niż byś kupowała u kogoś innego :)
Tadeusz85
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 Wrz 2012 11:50

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez Igorex » 15 Wrz 2012 18:09

Ja polecam przetestować Adtaily.pl
Nie mam swoich stron, ale od czasu do czasu w adtily kupuję reklamę na refy i zazwyczaj wychodzę na tym na plus :)
Polecam tylko poza kierowaniem się ceną, patrzeć gdzie na stronie jest umieszczony kod adtaily, bo np w stopce czy w jakimś mało widocznym miejscu nie ma co kupować bo nikt nie kliknie.
Igorex
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 Wrz 2012 17:53

Re: Reklama na stronie. Dobry pomysł?

Postprzez agam1 » 15 Paź 2012 21:24

AdTaily oferuje co prawda bardzo dużą ilość odsłon za małe pieniądze jednak "kliki" z tego są bardzo marne. AdTaily sprawdzi się w przypadku gdy naszym celem jest by internauci zapamiętali naszą markę, logo, jednak nie w przypadku gdy zależy nam na dużej ilości klientów. Moim zdaniem każdy kto chce zakładać interes i działać w Internecie powinien przejść różne szkolenia handlowe żeby wiedział jak się wybić. Sama stronka www nie jest kluczem do sukcesu, jednak jej dobre rozreklamowanie - a to trzeba umieć robić.
https://sekstelefoniczny.pl/ Najlepszy sex telefon w sieci, dzięki naszym gorącym dziewczyną nie bedzieś się nudził
agam1
 
Posty: 16
Rejestracja: 15 Paź 2012 21:07

Następna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron