firmowa impreza

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

firmowa impreza

Postprzez czarownica » 10 Lip 2017 16:00

Podczas organizacji firmowej imprezy należy pamiętać o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Chociaż moim zdaniem bardzo ważne jest jedzenie. Najpraktyczniejszym rozwiązaniem jest tutaj jednak catering. Sama wiele razy słyszałam jak sporo osób polecało ten http://scandale.pl/ . Mają najsmaczniejsze jedzenie i chyba cenowo też jedną z niższych cen. Na pewno na nich się nie zawiedziesz.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: firmowa impreza

Postprzez rosochacki » 16 Lip 2017 17:37

Warto, by impreza firmowa była uświetniona ciekawymi atrakcjami. Wszystko po prostu zależy od naszej kreatywności oraz oczywiście budżetu. W każdym razie nie trzeba szukać na własną rękę, bo można skierować się do firm, które zajmują się planowaniem takich atrakcji. Ja polecam: http://caveni-events.pl . Na ich stronie możecie obejrzeć przykładowe pomysły, które mogą uświetnić imprezy firmowe czy integracyjne.
rosochacki
 
Posty: 374
Rejestracja: 17 Kwi 2016 17:39

Re: firmowa impreza

Postprzez ssabina » 17 Lip 2017 12:16

Teraz jest coraz więcej możliwości jeśli chodzi o takie firmowe imprezy i mnie to się osobiście bardzo podoba, bo już nie musi być sztywno i nudno. Na przykład jest opcja żeby zorganizowaćpaintball we Wrocławiu z firmą x-action.pl i to już jest coś oryginalnego. I myślę że kazdy by się na tym świetnie bawił
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: firmowa impreza

Postprzez spartan » 21 Sie 2017 15:36

A czy byliście na imprezie firmowej na której była fotobudka? Zastanawiam się, czy taka atrakcja sprawdzi się akurat na firmowych przyjęciach... Chociaż, jeśli impreza nie jest bardzo "sztywna" i ma sporo luzu, to fotobudka powinna być ciekawym punktem takiej imprezy pracowniczej. Podrzucano mi nawet namiar na firmę, wynajmującej tego typu sprzęt: http://fotobox4you.pl/ . Cena sensowna, a i pracują na dobrej jakości sprzęcie. Myślicie, że warto się pokusić o taką atrakcję?
spartan
 
Posty: 328
Rejestracja: 17 Maj 2016 10:37

Re: firmowa impreza

Postprzez coco » 29 Lis 2017 17:18

Przy organizacji firmowej imprezy czy nawet szkoleniu warto pamiętać o jedzeniu. Polecić mogę catering dla firm Kraków . Zapewniają kompleksową obsługę na wysokim poziomie.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

Re: firmowa impreza

Postprzez Ajlar » 14 Gru 2017 12:34

A powiedzcie mi, czy jak zamawiacie catering na imprezę czy szkolenie to są w nim owoce? Bo ja ostatnio znalazłam fają ofertę owocowego cateringu http://owocowakraina.pl/ . Moim zdaniem to bardzo fajna opcja - lekkie owocowe przekąski dla uczestników.
Ajlar
 
Posty: 703
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: firmowa impreza

Postprzez Kondik » 26 Sie 2018 20:25

W takim razie rzeczywiście warto zadbać o wybór dobrej firmy kateringowej, która jest w stanie sprostać Waszym wyzwaniom. Jeżeli o mnie chodzi to ja korzystam wyłącznie z usług http://banglob.pl/ a to ze względu na profesjonalizm ich obsługi oraz pyszne potrawy które przygotują. Dlatego każda tego typu impreza jest w naszej firmie wyjątkowa w dużej mierze dzięki nim :)
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: firmowa impreza

Postprzez monikabert90 » 24 Wrz 2018 19:25

Jeśli chodzi o organizację firmowej imprezy w Trójmieście, to polecam zorganizował taki event w klubie "Na Kwadracie" w Gdyni. Jest to bardzo miły klub, gdzie jest pełno miejsca do tańczenia, dodatkowo nawet rura do pole dance, gdyby ktoś chciał bardziej poszaleć. Dużą zaletą jest to, że klub ten znajduje się w centrum Gdyni, więc każdy tam bez problemu trafi i dojedzie :)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: firmowa impreza

Postprzez Maro99 » 25 Wrz 2018 13:21

Jeśli masz cenny team w przedsiębiorstwie i planujesz aby był bardziej zgodny ze sobą, to najlepszym planem będzie przygotować zabawy integracyjne w rozmaitej formie. Ja tak zrobiłem i faktycznie rekomenduję. Jestem rad z mojego teamu, ponieważ obecnie jesteśmy zharmonizowaną ferajną. Co jakiś okres wspólnie wyjeżdżamy zabawić się. Zalecam fxevents.pl.
Maro99
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Maj 2018 12:49

Re: firmowa impreza

Postprzez Anastazja » 26 Wrz 2018 11:03

Raczej pewnym jest, że na imprezie firmowej pojawi się alkohol. W sytuacji takiej polecam zaopatrzyć się w tabletki 2KC, aby sytuacja nie wymknęła się spod kontroli. Suplement ten zawiera m.in. wyciąg z opuncji figowej, kwas fumarowy i bursztynowy. Sprawia, że alkohol szybciej rozkłada się w organizmie, a toksyny nie gromadzą się. Dzięki temu samopoczucie podczas spożycia alkoholu nie ulega pogorszeniu, a na drugi dzień nie pojawia się kac. Wiadomo, że spotkanie w gronie współpracowników należałoby zakończyć z fasonem, także polecam. :)
Anastazja
 
Posty: 29
Rejestracja: 27 Lip 2018 11:01

Następna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości