Jak przygotować się na targi branżowe?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez ekologia » 18 Wrz 2016 13:45

Od czego zacząć przygotowania do wyjazdu na targi branżowe?
Zastanawiam się jak zorganizować sobie stoisko. Tutaj, w Pola Studio znalazłam systemy targowe różnego rodzaju.
Mają tam potykacze, banery, standy i masę innych. Nie wiem tylko co się dobrze sprawdzi i co wybrać, bo zakładam, że nie ma sensu też przesadzać z ilością reklam.
Nie chcę, żeby ich ilość przytłaczała, wolę postawić na jakość.
Jak wy się przygotowujecie do takich eventów.
I co możecie podpowiedzieć mniej doświadczonym?
ekologia
 
Posty: 245
Rejestracja: 03 Mar 2015 15:36

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez Anegdota » 17 Maj 2017 20:22

Przygotowując się na targi warto pomyśleć o profesjonalnym stoisku targowym. Ważne, aby rzucało się w oczy i przyciągneło uwage klientów. Jesli nie macie pomysłu jak zagospodarować stoisko to z pomoca przyjdzie Wam firma Berkano http://www.berkano.pl/portfolio?category=22 , która zajmuje się projektowaniem stoisk targowych. Dobrze wyeksponowany towar to podstawa skutecznej reklamy, dlatego warto zdac się na specjalistów.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez litosX5 » 18 Maj 2017 19:26

No i odpowiedni PR :) Ważne, by ludzie, którzy są przy stanowisku/stoisku potrafili także odpowiednio zachęcić, przyciągnąć ludzi.
_______________________________________
chlebak
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez Małgorzata85 » 19 Maj 2017 09:44

Warto rowniez zadbac o jakas forme reklamy - jakies gadzety do rozdawania itp. Wg mnie dobra opcja sa wszelkiego rodzaju smycze reklamowe. Nie kosztuje to duzo, firmy moga robic dowolne wzory, kolory, dlugosci, roznego rodzaju zapiecia itp - wszystko 'pod nas'. Taki gadzet ma ta przewage nad ulotka/katalogiem, ze potencjalny klient - raczej go nie wyrzuci do kosza, ale jest spora szansa, ze bedzie nosic razem z kluczami - dzieki czemu bedzie reklamowac rowniez nasza firme:)
Małgorzata85
 
Posty: 591
Rejestracja: 26 Wrz 2015 17:10

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez arlacom » 10 Lip 2017 10:50

Najlepiej skorzystać z projektu profejsonalnego stoiska :)
arlacom
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 Lip 2017 10:47

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez kitti32 » 19 Wrz 2017 09:51

Też tak uważam. Firma RETIO może w tym pomóc. Można u nich w dobrej cenie materiały pomocne przy tworzeniu takich stoisk np. ścianki reklamowe https://www.retio.pl/scianki-reklamowe, jak również gotowe zestawy wystawienniczy czy nawet całe stoiska. Są w stanie przygotować wszystko szybko i dostarczyć za free na terenie Polski. Według mnie jest to dobra opcja, spora oszczędność czasu i pieniędzy. A sama forma reklamy w postaci stoisk na targach branżowych jest bardzo skuteczna i warto w nią zainwestować.
kitti32
 
Posty: 398
Rejestracja: 08 Gru 2016 12:07

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez Luna077 » 23 Wrz 2017 12:01

Wszystkie gadżety na targach będą pewnością bardzo przydatne, bo po targach potencjalni kontrahenci będą mieli po Was jakiś ślad i kontakt do Was. Dzięki temu będą wiedzieli jak się z Wami skontaktować. Do tego to co również może Wam pomóc już po targach to zarejestrowanie się w bazie firm: https://www.nebo.solutions/, gdzie klienci również szukają potencjalnych partnerów biznesowych. Chcąc rozkręcić własną firmę warto korzystać z tego typu możliwości, jakie daje nam chociażby internet. To nic nie kosztuje, a możecie bardzo dużo zyskać.
Luna077
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Wrz 2017 21:10

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez htimber » 23 Wrz 2017 14:01

Sporo przydatnych informacji
htimber
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 Wrz 2017 14:00

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez ssabina » 16 Paź 2017 19:22

My ostatnio na targi dobre prosecco kupiliśmy na https://winezja.pl/wina/musujace Można było wiele rzeczy przy lampce dobrego wina omówić i zobaczyć :)
ssabina
 
Posty: 443
Rejestracja: 05 Lip 2017 21:55

Re: Jak przygotować się na targi branżowe?

Postprzez Betsy » 18 Paź 2017 12:02

Świetnie! Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :)
Są rzeczy, od których nie można uciec,jeśli nawet odejdzie się od nich bardzo daleko.
Betsy
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 Paź 2017 12:07

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości