Jak malować się do pracy na ciągłym widoku klientów?

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Jak malować się do pracy na ciągłym widoku klientów?

Postprzez myfavourite » 22 Mar 2017 08:39

Zgodzę się, delikatny klasyczny. Podkład, puder, tusz, błyszczyk albo szminka i kreska na oku to podstawa :)
myfavourite

Postprzez KarolinaStein » 29 Cze 2017 12:19

Też tak uważam. Delikatnie, świeżo, ale kobieco. Bez niepotrzebnego tynku na twarzy :)
KarolinaStein

Postprzez Marlena Bik » 27 Gru 2017 14:54

Przede wszystkim delikatnie i tak, aby makijaż nie rzucał się w oczy. Ja tez pracuje z klientami i dość często jeżdżę na spotkania biznesowe. Tam muszę prezentować się dobrze ale nie wyzywająco. Przed wyjazdem z reguły zamawiam wizażystkę do domu :) Mam sprawdzony salon mobilny, w którym usługi można zamówić nawet na 6 rano :) To MobileSalon (znajdziecie ich na fb wpisując MobileSalon.net) . Posiadają zespół doświadczonych wizażystek, które sprostają każdemu zadaniu. Ja zawsze jestem zadowolona z makijażu - jest profesjonalny, trwały i doskonale dobrany do mojej urody. Nawet do późnych godzin wieczornych makijaż trzyma się w nienaruszonym stanie.
Marlena Bik

Postprzez monikabert90 » 22 Lut 2018 19:11

Moim zdaniem trzeba wyglądać naturalnie, ale jednocześnie warto zadbać o to, aby twarz wyglądała cały dzień świeżo i promiennie. Jesli mamy tłustą cerę warto zadbać o to, by się nie świeciła. U mnie doskonale sprawdza się puder matujący z Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html , który utrzymuje moją cerę matową przez wiele długich godzin - nie muszę w ciągu dnia robić nawet żadnych poprawek ;)
monikabert90

Postprzez jjusti18 » 20 Mar 2018 18:25

Skoro masz dostęp cały czas do ludzi no to na pewno musisz dobrze wyglądać. Z pewnością kupiłabym zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/pedzle-jessup/55 ... ijazu.html i dobre kosmetyki, bo dzięki nim będziesz mogła wykonać dobry makijaż bez efektu maski. W drogerii Puderek możesz się rozglądnąć za przyborami do makijażu i kosmetykami, a jest z czego wybierać.
jjusti18

Poprzednia

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości