Moj blog - dekoracja pomieszczen

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Moj blog - dekoracja pomieszczen

Postprzez aniamroz79 » 24 Kwi 2017 09:02

Witam wszystkich na forum. Ostatnio utworzyłem swój pierwszy blog. Tematyka strony internetowej to projektowanie i wystrój pomieszczeń. Na blogu chcę odnieść się do kwestii mebli i aranżacji wnętrze, w nieco odmienny sposób niż na innych blogach o tej tematyce. Zapraszam wszystkich na moją stronę i mam nadzieję, że porady tam zawarte będą dla was interesujące.
aniamroz79
 
Posty: 11
Rejestracja: 18 Paź 2016 11:12

Re: Moj blog - dekoracja pomieszczen

Postprzez litosX5 » 25 Kwi 2017 11:04

Z pewnością ważny temat blogu i dość w sumie może być dobrym pomysłem taka tematyka, bo dużo jest stylów mebli i ogólnie stylizacji pomieszczeń i czasem ciężko wybrać i skomponować wszystko w jedną wielką całość.
_________________________________________
taca śniadaniowa
litosX5
 
Posty: 516
Rejestracja: 22 Lis 2016 17:19

Re: Moj blog - dekoracja pomieszczen

Postprzez Pacynka0 » 30 Maj 2017 21:13

Z pewnością ważny w dekorowaniu wnętrz będzie kominek . W moim mieszkaniu jest kluczowy , ponieważ jest ustawiony w salonie, w którym przyjmuję gości. Mam wkład kominkowy oraz biokominek również w kuchni. Nie mogłam sobie odmówić tego luksusu :) Co do biokominku to ten wydaje mi się najbardziej stylowy http://www.wkladykominkowe.net.pl/1679- ... -kilo.html a jego konstrukcja jest solidna.
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości